Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Akvárium bettának?

Akvárium bettának?

Figyelt kérdés
Most kaptam egy bettat es holnap veszel hozza akvariumot,hogy kene bejaratnom az akvariumot? Illetve most egy eleg kicsi akvariumban van,mennyi idonkent csereljem a vizet es jo a csapviz vagy inkabb hagyjam allni egy napot?

#betta #harcoshal #Sziàmi harcoshal #Akvárium bejáratás
2016. dec. 20. 23:55
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
14%

#7-es!


Igen, lehet hogy nem kéne állatkínzónak nevezni, de attól még lehet, mert végül is az. Bizonyíthatóan.

Nem saját hibájából, (de ha nem viszi vissza a halat, akkor már saját hibájából)

mert egy kényszer helyzetbe került, tehát önhibáján kívül vált azzá.


Ellentétben veled, aki ahelyett, hogy hozzáértőktől előre tanácsot kértél volna, gyakorlatilag állatkísérletekbe fogtál, és évekig kínoztad halálra az állataidat.

Saját bevallásod szerint.

Úgyhogy szerintem inkább kussolj.

2016. dec. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

" legtöbbször élve belezik,"


És ez mennyire követendő példa nem?! Milyen profi hobbi állat tartási szemlélet! :)


A középkorban (de primitívebb helyeken még most is) embereket is kibeleznek élve.

Akkor ezzel a logikával azzal se lenne bajod, ha téged beleznélek ki élve?

2016. dec. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
0%

Egyébként meg a betta labirintkopoltyús hal, béllélegzős.

(konyítok egy kicsit a dologhoz, nem úgy mint itt egyesek) lenyeli a levegőt.

Szóval a víz oldott gáztartalmára nem igen érzékeny. A klór meg nem olyan nagy mennyiségű hogy ártson neki, maximum arra kell figyelni, hogy ne jéghideg vízbe tedd bele és kapjon rendszeresen enni.

Hajlamos a gombás megbetegedésekre is ha legyengült az immunrendszere, vagy stressz éri.

2016. dec. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Nos,köszönöm a válaszokat.Már megvettem az akváriumát,és elkezdem járatni,növényekkel,hogy kialakuljon a flóra benne.Hal vízét pedig cserélgetem addig is.
2016. dec. 28. 12:40
 15/16 anonim ***** válasza:
0%
mekkorát vettél prücsök?
2016. dec. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
30 liter.
2016. dec. 29. 14:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!