Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen halakat tehetek egy...

Milyen halakat tehetek egy harcoshal mellé?

Figyelt kérdés

Jövőhéten érkezik meg a 38 literes akváriumom és minden ami még a halak jólétéhez szükséges. Már régóta szeretnék halakat tartani, utána is olvastam hogy a harcoshalat célszerűbb egyedül tartani a fajtájából, viszont vannak olyan halak akiket megtűr maga mellett mint például a neon hal. Esetleg segítenétek hogy melyek azok a halak, akikkel összeengedhetem?

Előre is köszönöm szépen a segítséget!



2016. dec. 22. 15:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
25%
neonhal hidegebb vizet és nagyobb akváriumot igényel. 38 liternbe kb semmivel se társítható, esetleg otoval.
2016. dec. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
neonnak legalább 80 centi hosszú akvárium kell. 38 literben nem fogja jól érezni magát
2016. dec. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Rendben, akkor vele nem társítom semmiképp. Illetve akkor 38 literes akváriumba milyen halakat tehetek mellé és hányat? Nem akarok egyáltalán olyan akváriumot ami túlzsúfolt vagy rosszul éreznék magukat.
2016. dec. 22. 16:06
 4/17 A kérdező kommentje:
Nem találok pontos információt hogy mely fajtákkal él békességben a sziámi harcoshal.
2016. dec. 22. 16:08
 5/17 anonim ***** válasza:
háát 38 l-be szerintem tökéletesen ellene egyedül... Az algákra meg vegyél csigát
2016. dec. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
38 literbe továbbra se nagyon társítható...
2016. dec. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Rendben van, köszönöm a segítséget! Akkor egyedül marad. Igazából eredetileg is így terveztem, csak egyik ismerősöm azt mondta hogy nyugodtan összeengedhetem még több hallal is. De akkor butaság volt amit mondott...
2016. dec. 22. 16:13
 8/17 anonim ***** válasza:
nagyobb akváriumba talán ,de vigyázz mert a nagy áramlás nem bírják szakadozott lesz az uszony, meg stresszelni is fogja. pár db otot vagy törpe cory mehet mellé. elvolasod amit írok? :D
2016. dec. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
2016. dec. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Mondjuk melegebb vizet kedvelő aljzatlakókkal lehetne együtt tartani, mert más szinten mozognak, sok közük nincs egymáshoz, csak ahhoz másfélszer / kétszer ekkora akvárium kéne.

38 l ahogy írták, nem igazán alkalmas társításhoz.


Mondjuk 5-6 db sün csigát esetleg hozzá lehet rakni, azok még elviselik a betta melegebb vizét.

2016. dec. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!