Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen az az anyag amit...

Milyen az az anyag amit akváriumba belehet tenni és nem szennyező?

Figyelt kérdés

Ha víz alján van, akkor nem korrodálódik, vékonyabb műanyagok csíkok kellenének. Egy videóba láttam, hogy a köveket ilyen kis lapokkal oldotta meg, hogy megtartsa az alakját a kő. Én olyasmit szeretnék az akvárium egyik sarkába félkőrívesen lépcsőzetesen egymásra építve kő rétegeket, mint egy dobos torta.

Vagy pl arra gondoltam hogy egy ásványvizes flakont körbe vágni, egy kis gyűrűt mondjuk 3-4 centi széleset, letenni az akvárium aljába és bele finomabb szemcsés követ vagy homokot, amibe a növényt betenném, mint egy cserép. Jól nézne ki. Milyen anyagokat lehetne erre alkalmazni?


2016. dec. 27. 16:58
 1/2 elwera ***** válasza:

A Panton üzletekben lehet kapni 70x100cm klökner fóliát. Ezek ilyen vékony műanyag lemezek. Van fehér, átlátszó. A 0,5-ös kicsit vastagabb mint egy pet palack, lehet belőle ollóval, vagy sniccerrel vonalzó mellett csíkokat vágni.

[link]

2016. dec. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 elwera ***** válasza:

Elmész meg tudod nézni. Van 1 mm vastag is.

Több helyen van boltjuk

[link]

2016. dec. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!