Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Utolsó véglegesítés?

Paca001 kérdése:

Utolsó véglegesítés?

Figyelt kérdés

112 liter:

-atman cf-600(elég csak ez?)

-1 him kakadu 2 nosteny

-10 pontylazac

-Még egy fajta halat szeretnék. Mik mehetnek ehhez?



2016. dec. 27. 19:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
talajlakó: corydoras
2016. dec. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Más nem jöhet szóba?
2016. dec. 27. 20:01
 3/11 A kérdező kommentje:
Milyen sorrendben erkezzenek?
2016. dec. 28. 00:42
 4/11 Salx Narval ***** válasza:
Én a pontylazacokat tenném be első lakónak. Egyébként milyenek lesznek? Én is egy kis csapat páncélossal bővítenék, vagy ha nem túl nagyok a lazacok akkor esetleg 1db ancival, őt valószínűleg nem hagynám ki, talán egy harmadik nőstényt is vennék.:D A 10db pontylazac elég jól belakja a felső és középső részt még akkor is ha kisebbek ide nem igazán kellene más. A talajon és talaj közelben gondolkodj ne túl nagy létszámú hallal mert azért a kakaduk nagyrészt uralni fogják. Ezek a sügérek nem kaphatnak vörös szúnyoglárvát sem szárazat, sem fagyasztottat, csak szólok hátha elkerülte a figyelmedet.
2016. dec. 28. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

fagyasztottat miért nem kaphatnak? épp ,h csak azt adnék nekik egy minimális jobb minőségű lemezes/granulált táppal kiegészítve. (sera,tetra, jbl).


kakadum még nem volt, de nagyon szép ramijaim voltak, ikráztak is, hatalmas volt a hím ,a boltban kaphatóak duplája, 10 nk-s 6,8 ph -s vízben tartottam őket, meghálálták... :)

2016. dec. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
jaaa értem ,fagyasztott vörös sz. lárvát nem kaphatnak, így már világos. :) artemia, cyclops, vörös plankton, bosmia, fehér szúnyog... stb mehet nekik nyugoadtan
2016. dec. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Salx Narval ***** válasza:
Úgy ahogy mondod, természetesen más fagyit kaphatnak,sőt az legyen a fő táplálék. Talán még a tubifex az amelyik nem ajánlatos, bár ha élő akkor kiéheztethető, átmosható annyira, hogy néha kaphatnának, de inkább ne.
2016. dec. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ja tubit én sem erőltetném :)
2016. dec. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Salx Narval ***** válasza:
Ami azt illeti a kérdezőnek is hasonló vízben kellene tartania a halait.
2016. dec. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Na, ma megérkezett 10db vörösszemű pontylazac. még csak 2-3 centisek. Jövőhéten jöhetnek a coryk vagy a sugerek?
2016. dec. 29. 18:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!