Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Aranyhalnak valami kinőtta...

Aranyhalnak valami kinőtta fején? (képlent)

Figyelt kérdés

Az egyik gyerektől hoztam el ingyen mert állítólag a szüleitől teknőst kapott karacsonyra. egy 20L akvariumban volt tiszta mocsok volt az akvárium. A szaga mint a szennyvízé. Világítás nem volt kb 1 hónapja vásárolta.

Most egy 150L akvariumban van jó szűréssel tiszta vízzel és fényt is kap. Nagyon sajnálom,mivel szinte egész nap az egyik sarokban van. Néha körbe úszkál de ritkán. Enni nem nagyon eszik. Szerintetek?


[link]



2017. jan. 2. 10:34
 1/8 A kérdező kommentje:
A talajt ne nézzétek, mert nem volt itthon homok stb. Az egyik nagyobb akváriumból vettem ki egy kicsit.
2017. jan. 2. 10:36
 2/8 anonim ***** válasza:
150liter kicsi lesz majd neki sajnos, jobb minosegu kepet nem tudtal amugy kuldeni? Sajnos nem sokminden latszik ezen.
2017. jan. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

[link]


Tudom hogy kicsi a 150L idővel ha meggyógyulna átraktám a nagyobb akváriumba amibe most a kicsik vannak.

2017. jan. 2. 12:39
 4/8 anonim válasza:

A fekete foltra gondolsz a fején?

Az enyémnek is volt 1 x ilyen pár napon belül elpusztult.

2017. jan. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És tervbe van egy 300L :) már nem sok pénz kell hozzá '_'
2017. jan. 2. 12:40
 6/8 A kérdező kommentje:
Akkor esélytelen? Már 2hete rajta van volt a fején.
2017. jan. 2. 12:41
 7/8 Salx Narval ***** válasza:
Nem tudom nem nézni a talajt, nagyon barátságtalan környezet ez egy turkálni szerető halnak. Heti 30-40% vízcseréket kellene csinálni és talán egy SERA Bactopural történő kezelés még talán megmentheti. Adagolás a dobozon. A talajt le kell cserélni és növények is kellenének de gondolom ezt te is tudod. Amíg nincs növényzet felesleges világítani ez még inkább ijeszti egy üres akváriumban én inkább árnyékolnám az oldalait is a biztonságérzete érdekében, legalábbis egyenlőre. Hát, mit mondjak sok esélyt nem adok szerencsétlennek cudarul néz ki főleg ebben a holdbéli környezetben.
2017. jan. 3. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Nyaljálplutóniumot ***** válasza:
Az csak egy foltocska a fején. Valószínűleg más baja van. Mert a képen foltnak tűnik pigmentnek
2018. dec. 22. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!