Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen akvárium szettet...

Milyen akvárium szettet vegyek, amiben nem gyenge a szűrés és a világítás sem? 54 literes körülit akarok. Nyitott akváriumból az amano garnéla kimászik?

Figyelt kérdés

[link]

Egy ilyen Dennerle Scaper´s Tank-ra gondolta, aminek a szűrése és a világítása is megfelelő, csak félek, hogy kimászik belőle a garnéla, mert az üvegtető nem fedi rendesen az akváriumot, és egyébként sem tetszik az üvegtető. Mit vegyek?



2017. jan. 3. 21:25
 1/7 anonim ***** válasza:
63 ezer xD
2017. jan. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
miért akarsz szettet?
2017. jan. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mert a szettben vett akváriumnak van teteje, és ha jól tudom az amano garnéla szeret kimászni.
2017. jan. 3. 22:53
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem nem szettem van, mégis van tetőm :D hát csináltass rá :D
2017. jan. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Salx Narval ***** válasza:
Az én 300-lityós akváriumom sem került ennyibe ez nagyon durva. Ha már szett, akkor vannak ettől olcsóbbak is. Persze, ha nem gond az ára akkor bocs. [link]
2017. jan. 4. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Természetesen számít az ár, eddig összegyűjtöttem kb 55.000 forintot, azért gondolkodok a drágább szettben, mert abban a szűrő és világítás is megfelelő. Plusz tetszik a Dennerle hajlított üveg típusú akváriuma. Gondolkodok azon, hogy veszek egy dennerle akváriumot, mellé egy tetratec ex700-as külső szűrőt és egy 24 wattos fénycsövet tartóval felé, de akkor is már ugyan ott vagyok. :D
2017. jan. 4. 09:32
 7/7 Salx Narval ***** válasza:
A világért sem szólnék bele, ez a te döntésed te fogod használni ha ez tetszik, ezt kell megvenni.:D
2017. jan. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!