Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Tűzhasú gőtét be lehet tenni...

Tűzhasú gőtét be lehet tenni sügerek közé?

Figyelt kérdés

A minap az egyik kereskedésben láttam nagyon szép tűzhasú gőtét, ami nagyon megtetszett.

Szeretnék is belőle beszerezni de előbb az lenne a kérdésem, hogy betehetem a sügeres akváriumomba vagy külön vegyek neki akksit és abba tartsam??

A sügeres 50L-es akváriumom sziklás kialakítású kevés növényzettel és a lakói(5-6cm-ek):

1 Yellow(arany sügér) pár

1db türkiz aranysügér

1db algaevő harcsa


2010. máj. 6. 06:10
 1/5 anonim ***** válasza:
ha tényleg nagy az akvárium és szerinted rendesen elférnek nem lesz ott gond!!!
2010. máj. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
50L-es az aksi és a halak 5-6centisek. 4-en bőven el vannak benne tehát ha csak a helyről van szó akkor szerintem simán elfér köztük a gőte. Információim szerint az se nő meg 6-7 cm-nél nagyobbra.
2010. máj. 6. 19:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Az 50l már a yellow-nak is nagyon kevés, ne tegyél bele semmit és amint tudod cseréld le legalább 100l-re!
2010. máj. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem az aksi a lényeg, mert azt ha kell nagyobbra cserélem....a fő kérdés az lenne, hogy össze lehet-e rakni a halakkal a gőtét????!!!!

A héten szerintem be is szerzek egyet, ha lesz időm.

2010. máj. 11. 06:00
 5/5 anonim ***** válasza:
A zabagép sügérek mindent megesznek. Ne tedd oda őket. Tartsd külön helyen a gőtéidet!
2018. ápr. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!