Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Melyik hal ez? Kaptam ajándékb...

Melyik hal ez? Kaptam ajándékba halakat de nem tudom milyen fajták. Bov. Lent

Figyelt kérdés

leírás róluk: teljesen arany,és a teste olyan mintha az uszonyaval együtt lenne,de az fatyolos.

Van még 1; fehér,a (hogy mondjak) felsouszony nagyon sárga és mielőtt az uszonya (hatso) kezdődne pontosan előtte fekete pöttyök vannak.

segítsetek és ne oltogassatok, ajándékba kaptam a halakat és ezért nem tudom milyen fajtak.(odáig eljutottam hogy vannak ezek mellett guppik antik és egy molly) értelmesen pls!!



2017. jan. 29. 12:46
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget!
2017. jan. 29. 16:44
 12/18 anonim ***** válasza:
Még nem látszik rajtuk... Nincsenek arckifejezéseik, sem hangjuk, így aztán legtöbbször csak akkor esik le, hogy baj van, amikor már súlyos a helyzet.
2017. jan. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

9 hal van.

2 platti,1 molly,2 szivoharcsa,2 xifo,2 guppi

Utána olvastam a plasztikai és a szifonak és azt írják hogy 10-12 hal számára 100 literes akvárium kell. Minimum 50 liter. Szerintem ez a hal mennyiség nem olyan sok hogy vegyek most egy 100 literes akváriumot..

2017. jan. 29. 16:55
 14/18 A kérdező kommentje:

Eheim Pick-Up 2008-as típusú szűrő,szivacsos.

Jäger 50W automata vízmelegítő

2017. jan. 29. 17:02
 15/18 anonim ***** válasza:

Éppen 30ba is bele lehet préselni, csak egyáltalán nem optimális. Nem azért írom, hogy veled kicsesszek, hanem hogy te legalább ne csessz ki a halakkal. Ha a szívóharcsa alatt törpe szívóharcsára gondolsz, akkor nekik is jó ez a méret.


A szűrő sajnos csak 30 literig elég, szettekre jellemző a rossz szűrés és világítás. Így kb 8 halat tarthatsz, viszont nem 10 centisre növő fajokból.


Itt általában jól leírják, hogy melyik halnak mekkora akvárium kell: [link]

[link]

[link]

2017. jan. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Rendben van köszönöm! Még most szólok a szüleimnek hogy holnap vigyük vissza a halakat! Köszönöm a válaszát!
2017. jan. 29. 18:31
 17/18 anonim ***** válasza:
Nincs mit, erre van az oldal. Magázódni nem kell, annyira öreg még nem vagyok :'D
2017. jan. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Oksa bocsesz! :) 12 vagyok és sokan leszidnak hogy miért nem magázodom, ezért ,,raszoktam''
2017. jan. 29. 20:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!