Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Vitorláshalat és szivárványos...

Vitorláshalat és szivárványos guppit lehet együtt tartani ha elég nagy az akvárium, mondjuk olyan 300 liter?

Figyelt kérdés
2017. febr. 5. 18:44
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Egész biztosan.

Nekem kisebb akváriumom volt.

Jól megfértek.

2017. febr. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Ha nincs elég búvóhely, akkor a vitorláshalak megeszik a guppik ivadékait, de a kifejlett példányokkal nem csinálnak semmit.
2017. febr. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Salx Narval ***** válasza:
Az enyémek nem bántották őket de halottam már neonokra és guppikra vadászó vitorlásról. Nekem egyszer olyan hímem volt amelyik a párján kívül minden más vitorlást bántott és ha nem veszem ki valószínűleg halálra stresszeli őket pedig jól növényesített 300-literes akváriumban voltak. Ezek nyilván egyedi esetek de számolni azért kell vele. Legtöbbször valóban csak az ivadékra veszélyesek, ill az ikráikat keményen védik egy odatévedt lassan mozgó hím guppit akár halálosan is megcsíphet de általában a többi hal ezt hamar megtanulja és elkerülik a helyet.
2017. febr. 6. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. febr. 6. 12:25
 5/6 A kérdező kommentje:
És akkor esetünkben egy 300-as aksiban hány guppi és hány vitorlás férne meg? (amúgy még nem tervezek ilyen aksit csinálni, ahhoz még sokat kéne tanulnom mindkét halról, egyenlöre csak érdeklődöm :))
2017. febr. 6. 12:30
 6/6 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint ha csak vitorlást akarsz, annak is elég karcsú a 300 liter. Ne feledjük, elég gyorsan és nagyra növekedő halról beszélünk.
2017. febr. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!