Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi lehet a bajuk a szivárványo...

Mi lehet a bajuk a szivárványos guppijainknak?

Figyelt kérdés
Vagy három hétig tök jól elvoltak, aztán meghalt az első, és azóta már négy másik is! 100 literes akvában vannak, szettet vettünk, szval ahhoz van szűrő, melegítő minden, a víz egyharmadát hetente cseréljük és hetente porszívózunk, eredetileg 20-an voltak. Mi uszonyrothadásra gyanakodtunk, szval vettünk nekik gyógyszert, (sera baktopur) azóta mintha kicsit jobban lennének, de még a gyógyszer után is haltak meg! Mi lehet a bajuk, kérlek segítsetek!

2017. febr. 6. 12:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
75%
A parakill halpenészre is jó, tehát mivel azt írtad, hogy az egyik mintha penészesen halt volna meg, szerintem próbáldd ki.
2017. febr. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%
És ha nem az akkor vállalod a felelősséget h ha leöleted a halait a hülyeségeddel?
2017. febr. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nem, ez egy gyógyszer és nem hülyeség nekem eddig mindig segített ezért ajánlottam (tapasztalat miatt), a halpenészre is nagyon jó kezelés :) Ha ez valakinek nem tetszik, nem kell olvassa én segteni próbáltam..
2017. febr. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
*segíteni
2017. febr. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%

csak a kérdeződ félrevezeted, aki miattad fogja kinyírni a lebontó baktériumokat, így is gyenge a biológiai szűrése....


szval még több pusztulás várható a remek tanácsod miatt...

2017. febr. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ezt te gondolod, miért történt már veled ilyen ? Mindenesetre nem szeretnék kötekedni :) Lehetséges, hogy igazad van, viszont velem nem történt ilyen MÉG, ezért írtam ilyen bátran. :)
2017. febr. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!