Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Össze tudnátok nekem írni pár...

Össze tudnátok nekem írni pár összeállítást olyan halakkal amik ragadozóak, de tarthatóak együtt 144 l-ben?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő: veszek egy 144 literes akváriumot, és olyan halakat szeretnék bele tenni amik ragadozóak, de azért egymással nem balhéznak. Minden ötletre és javaslatra nyitott vagyok, de örülnék, ha valami angolna félével is lehetne számolni, illetve annyi, hogy valami csigákat féken tartó jószág se lenne éppen rossz :D

2017. febr. 12. 21:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
40%
nézegesd a diszhal. infot, túl nagy halról ne álmozodozz
2017. febr. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ismerem az oldalt, és igen nyílván nem márványsügérekre meg mbu-kra gondoltam :D
2017. febr. 13. 19:44
 3/11 anonim ***** válasza:
akkor mire?
2017. febr. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Pár kisebb sügérre vagy hasonlókra. Sok fajta megfordul a fejemben csak gondoltam hátha kapok pár jó alternativát
2017. febr. 13. 22:30
 5/11 anonim ***** válasza:
amik 144 literbe tartható sügérek nem épp vérmes ragadozók. meggyhasú, kazuárfejű, apistogamma, kisebb testű neolamprologusok.
2017. febr. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 patterson ***** válasza:
nem gondolod hogy itt bárki oldalakat fog neked írni,és "kitanítani"akvarisztikából,halakból ? kigúglizod milyen ragadozók tarthatók egymással,mekkorák,hány darab tartható ekkora akiba.édesvizi angolnáról is dob linket a gúgli...ha ehhez lusta vagy,és innen várod a "receptet",akor bele se fogj,felesleges.
2017. febr. 15. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem azt kértem, hogy bárki is kitanítson, csak nem akarok minden általam ismert fajt egyesével végig kérdezni, de akkor megfogalmazom konkrétabban. Sziámi szemfoltos angolnát szeretnék tartani és e mellé kéne valamilyen a leírtaknak megfelelő hal vagy esetleg halak. Gondolhatod, hogy a google-t és a fontosabb angol nyelvű témába vágó lapokat már megnéztem, és azért jövök ide, mert nem kaptam konkrétumot.
2017. febr. 15. 19:15
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
felejtsd el, legalább 120x 50 es alapterület kell neki, diszhak info hülyeséget ír.
2017. febr. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
mellesleg uncsi éjszaki állatok, alig látnád őket. csak nekem tetszik jobban egy nyüzsgő élettel teli akvárium? :)
2017. febr. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
*éjszakai
2017. febr. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!