Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A dalmata mollymnak nagy a...

A dalmata mollymnak nagy a hasa és szinte a kavicson lebeg. Lehet hogy terhes?

Figyelt kérdés

#hal #akvarisztika #Damlata molly
2017. febr. 17. 12:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Azért mert lusta voltál informálódni , felelőtlenségből , lustasagból leoltel egy jó adag élőlényt , attól nem kell más kedvét elvenni.
2017. febr. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
És jobban is tetted h abbahagytad... :P
2017. febr. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
#11-es, miből deriváltad le, hogy leöltem őket? Nem vagyok tengerbiológus meg állatorvos, ez tény. Valószínűleg emiatt nem tudtam megállapítani, hogy milyen betegsége lehetett szerencsétleneknek. Próbáltam utána olvasni, sera bactopur-t is adtam, utána olvastam, milyen helyre kell tenni az akváriumot, stb. Vagyis öltem bele energiát, nem csak úgy bedobáltam pár halat, és kipusztítottam őket. Nem arról van szó, hogy el akarnám venni a kedvét, de jobb tisztában lenni vele, hogy ezzel csak úgy érdemes foglalkozni, ha rohadt sok időd és türelmed van hozzá. És sajnos meg kell szokni a látványt, hogy különböző módon elpusztulnak a halak még akkor is, ha profin értesz hozzá. Nem csak hasvízkór, hanem bélgyulladás stb., iszonyat kényesek, nagyon hamar megbetegszenek. Ez alól 1-2 faj kivétel, de a többség sajnos ilyen. Mai napig rosszul vagyok, mikor eszembe jut, hogy némelyik hal hogy pusztult el bélgyulladásban például.
2017. febr. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!