Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Nano szettekkel kapcsolatban...

Nano szettekkel kapcsolatban mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Aquael Shimp Smart, Diversa Nanoled, Eheim Aquastyle, Eheim Nano Shrimp

Ezeket a szetteket találtam, mindegyikből a 30-35 literes változatot néztem. Garnélákat szeretnék tartani.

Ezek mennyire jók, megéri szettben megvenni vagy érdemesebb egyénileg összeválogatni a felszerelést? Ismer valaki más gyártónál hasonló szettet? Van valakinek ezekkel tapasztalata? Pl az Eheim Nano Shrimp talajszűrője mennyire problémás (sose volt talajszűrőm)?

Mennyire erős, tartós ezek üvege? Jobb lenne esetleg plexi akváriumot néznem? Albérletbe megyek és oda kellene, ha költözök, akkor könnyebb legyen mozgatni.



2017. márc. 18. 19:52
 1/3 patterson ***** válasza:
műanyagot ne,bemattul,csináltass Gábor Noéval,ő a legolcsóbb ! tanácsot is ad,házhoz szállít ! min 50 lityist,mert abban pár hal még elfér ha belejössz,és tecceni fog esetleg..3-400 l/órás szűrőt keress hozzá,gúgli....kezdő akvarisztika...garnéla tartása...sok linket dobb,olvass utána mindenek amire kíváncsi vagy,csak úgy érdemes !
2017. márc. 19. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 patterson ***** válasza:
talajszűrő nem jó...
2017. márc. 19. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Volt már garnélám 80 literesben néhány hal társaságában, szaporodtak is mint a bolond. Tehát nem vagyok teljesen kezdő. Azt felszámoltam, mikor külföldre mentem dolgozni.

Most Pestre költözöm, az ottani albérletbe szeretnék, de a 80-as bazi nagy. Mikor szobát cseréltem tesómmal, a szomszéd szobába átvinni is elég körülményes volt, nemhogy esetleg áttaxizni a városon.

Halakat most nem szeretnék bele, ezért gondoltam, hogy a 30-as elég lehet.

2017. márc. 19. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!