Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Lehet terhes egy ilyen kicsi...

Lehet terhes egy ilyen kicsi guppi?

Figyelt kérdés
5 hónapos guppijaim vannak, de nagyon lassan fejlődnek, kb most feleakkorák, mint az anyjuk. Különválogattam a fiúkat-lányokat, de a fiúkhoz került véletlen két lány, akiket most áttettem jó helyre, de észrevettem, hogy feketés a hasuk. A többi nőstény tesójuknak nem olyan. Lehetnek ilyen fejletlenül terhesek? (Kezdő akvarista vagyok, ahonnan kivettem azt a két halat, ott volt felnőtt hím is, ha ez számít).

2017. márc. 19. 14:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Öt hónaposan elvileg már vemhesülhetnek a nőstények, most az kérdés hogy normális-e hogy ilyen picikék még ennyi idősen. Szerintem elképzelhető hogy vemhes lett főleg ha ennyi hímmel volt együtt, csoda hogy egyáltalán kibírták a folyamatos hajtást. Pár hét múlva kiderül, amúgy is látszani fog ha nő a hasa és a fekete folt rajta.
2017. márc. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az 5 hónapos guppiknak már teljesen kifejlettnek kellene lenni.

Mik a tartási körülmények?

2017. márc. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem azért nem nőnek, mert nem megfelelő a kaja (nincs élő/ fagyasztott)

Vagy kicsi a hely.

Ha már ez is szóba került

2017. márc. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Etetni rendesen szoktam őket, minden nap, választékosan. Valószínűleg a hely kicsi, 25literesben nevelkednek, de pár nap múlva lesz egy 54 literes aksim, majd abban talán megkétszereződnek :)
2017. márc. 19. 17:05
 5/5 A kérdező kommentje:
Úgy értem a méretük kétszereződik meg XD
2017. márc. 19. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!