Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Nem vagyok biztos a kérdésembe...

Nem vagyok biztos a kérdésemben, ezért inkább ehhez az oldalhoz fordulok. A garnéláim az akváriumban egyre fogynak és gyanítom, hogy a tűz gurámiajim voltak. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

#akvárium #garnéla #tűzgurámik
2017. márc. 30. 14:36
 1/6 anonim ***** válasza:
26%
Az h dilettans vagy
2017. márc. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez az oldal pont ezért jött létre, hogy az ilyen "dilettánsak ",mint én , hozzáértőktől kérjenek segítséget.De azért kösz.
2017. márc. 30. 15:26
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nincsenek meg a holttesteik akkor gondolhatod hogy csak a tűzgurámik lehettek. Vagy a tűzgurámiktól vagy a garnéláktól válj meg, ez a véleményem. De ha megmondod mekkora az akvárium akkor segítek megmondani hogy melyiktől válj meg.
2017. márc. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az akárium 75 literes,és a holtestek nincsenek meg.
2017. márc. 30. 15:46
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkora jó a tűzgurámiknak. Úgyhogy döntened kell melyiket tartod meg. Mondjuk nem írtad milyen garnéláid vannak de pl a kifejlett redcherry-ket nem tudná megenni, viszont mivel ragadozó a kifejletteket is cseszteti így ez nagyon felejtős.
2017. márc. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2017. márc. 31. 06:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!