Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mit csinálok rosszul?

Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés

Van egy 140 literes akváriumunk aqua ball 180 as szűrő, 6db black mollyval, 5 csoport növény 25 fokos víz 16os vízkeménység. Karácsonyra kapta a fiam... Ma reggel 7kor úszkáltak szépen 8ra az egyik hal az akvárium alján feküdt és el is pusztult. Tegnap volt részleges vízcsere, 39 liter vizet cseréltünk. A cserevíz 16 órát állt mielőtt az akváriumba került volna. Nitrit nitrát szint nem kimutatható ph 7.5 lemezes tápot esznek aktívklórt használunk.

Ma minden lakót kivettem és fél órára metilkékes vízbe tettem. Az elpusztult halon nem láttam betegségre utaló nyomot. Mi történhetett?


2017. ápr. 1. 09:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Semmi nem történt. A hal fogyóeszköz. Az a baj, hogy nem tudjuk, hogy a boltból milyen lappangó betegséggel hozzuk el, hány vegyi kezelést kapott, mennyi idős. Ne mérgezd feleslegesen az egészséges, vagy annak tűnő halakat.
2017. ápr. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A válaszodat köszönöm szépen. a kérdés továbbra is aktuális, ma estére még egy halat elveszítettünk :(
2017. ápr. 2. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!