Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szeretnék egy Axolotl-ot, mit...

Szeretnék egy Axolotl-ot, mit kell tudnom a tartásáról?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Pár hete hallottam először ezekről az ultracuki kis állatkákról és úgy döntöttem, hogy beszeretnék szerezni egy párt belőlük. Mit kell tudnom a tartásáról? Esetleg ha valakinek van, leírná a tapasztalatait? Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a válaszát!

2017. ápr. 5. 15:46
 1/8 anonim ***** válasza:
elég macerás és baromi drága. Mivel a világítást nem bírják dísznek sem túl jók. Ha annyira érdekel legalább a gugliba nem sajnáld beírni... [link]
2017. ápr. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A "felszerelés" azthiszem megvan régebben már voltak halaim, egy 60X30X30 as akvárium nagyon pici lenne kettőnek?
2017. ápr. 5. 16:03
 3/8 anonim ***** válasza:
igen, az rettentően kicsi, hisz egy példány 30cm hosszúra nő. Az ideális az 100x50cm
2017. ápr. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az a felszerelés elég szegényes, gyanítom alkalmatlan, mert úgy kezdődik a történet, hogy kéne egy kb 3-szor ekkora alapterület, meg egy olyan vízhűtő, ami 20 foknál a legnagyobb kánikulában se engedi jobban felmelegedni a vizet.
2017. ápr. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Értem, hát akkor ez még várat magára egy picit:)
2017. ápr. 5. 17:36
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Nekem 2 van 60x40-be! És egészségesek, volt szaporulat párszor! És nem verik be fejüket-farkukat, egy 20-30 cm-es állat röhögve elfér ekkora helyen!!!!
2017. dec. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Te is elférsz a budiban.

Kívánom, hogy ott éld le röhögve az életed.

2017. dec. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

[link]

Itt olyat olvastam, hogy 1-nek 45 liternyi víz, 2-nek azonban 50 lityó a célszerű! Három állatnak meg 85 literes hely dukál! Pedig nem katyvasz az oldal, sok okosságot szoktak írni....

2018. jan. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!