Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 15 literes akváriumba mehet...

15 literes akváriumba mehet valami hal?

Figyelt kérdés
Vettem egyet keltetőnek, ha végzek, és van olyan hal ami mehetne bele az klassz lenne.
2017. máj. 27. 17:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem.

30 liternél kisebb akváriumban tilos bármilyen halat tartani. (De gondol is el: nem töltöd fel színültig, teszel az aljára aljzatot, teszel bele egy szűrőt, esetleg fűtőt, valami törpenövényt, dekort stb., jó, ha 10 liter víz marad - életszerűtlen.)

2017. máj. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem, gondoltam, hogy kicsi, de azért megkérdeztem.
2017. máj. 27. 21:03
 3/6 A kérdező kommentje:
És valami rákot vagy csigát?
2017. máj. 27. 22:13
 4/6 anonim ***** válasza:
Pár garnéla, csiga mehet bele.
2017. máj. 28. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Jéé, hogy itt milyen okosak páran..


15 literesbe kb 8 guppit belerakhatsz egy kis növényzettel!


(Én mondom neked)

2017. máj. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én garnélát se nagyon javasolnék.

A garninak is illene, 20 liter körül, nem az állat tér igény miatt, hanem a biológiai egyensúly és a szaporulat miatt. Ilyen kis helyen, nagyon nehezen fenntartható a megfelelő élettér. Kezdőként inkább a csiga, ő jobban elviseli, ha a víz nem épp a legjobb.

A guppi is 30 litertől tartható, Mo-n ezt törvény is szabályozza, bár 30 literbe max 3 hímet tennék belőlük.

2017. máj. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!