Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Láttatok már olyan állatkeresk...

Láttatok már olyan állatkereskedést amiben van egy berendezett fullos bemutató akvárium?

Figyelt kérdés
Mármint amiben nem eladásra vannak a halak rossz körülmények között tárolva, hanem egy beültetett, gondozott, jól társított, nem túltelepített akvárium. Én még nem jártam ilyen kereskedésben, pedig szerintem nagy butaság hogy nem csinálnak ilyet, hiszen a vevőknek is jobban megjönne a kedve egy ilyen láttán az akvarisztikához.

2017. jún. 17. 18:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Láttam.
2017. jún. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A nagyon kis kereskedések kivételével szinte mindben láttam.
2017. jún. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Bocs már hogy ilyen "hülyeséget" kérdezek, én még nem láttam pedig voltam egy párban. Az egyikben láttam egy sügeresnek csúfolt akváriumot, igaz hogy nagy volt és szikla háttér volt berakva, de koránt sem mondtam volna se szépnek se jól telepítettnek (egy kb 300 literes akvárium de volt benne 15-20 tenyeremnél nagyobb egészségtelen hal).
2017. jún. 17. 19:19
 4/7 Platypus ***** válasza:
Menj ki Törökbálintra a greenaquába, és ámulj :)
2017. jún. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szívesen megtenném ha itt lenne a közelben. :D Az a baj nálunk ilyen simlisek vannak csak, a legtöbb ember azért választja csak mert csak ők vannak.
2017. jún. 17. 20:18
 6/7 anonim ***** válasza:
Persze, de nálunk is inkább csak a nagyobb tőkeerősebb vállalkozók csinálják, vagy akit szponzorál valami nagyobb cég. (pl sera)
2017. jún. 18. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kecskeméten kisfáiban is van
2017. jún. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!