Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Plattinak lehet adni nyers...

Plattinak lehet adni nyers vagy főt krumplit? Esetleg gyümölcsöt?

Figyelt kérdés
2017. júl. 5. 19:51
 1/5 anonim ***** válasza:

..én csak azt tudom hogy az baba-xifóknak, guppinak főtt tojássárgáját morzsában vízben feloldva..imádják:) de nagyon-nagyon keveset mert pillanatok alatt megrohad a maradék!! ez érvényes másfajta kajára is gondolom..:)

nyersen szerintem ne! gyümölcsöt se:).. keményítőt tartalmaz jó az a halaknak egyáltalán??

2017. júl. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom lehet e ezért kérdezem 😲
2017. júl. 5. 20:16
 3/5 Salx Narval ***** válasza:
Saláta, paraj, csalán, gyermekláncfű, uborka, tökfélék, padlizsán, zöldborsó, fokhagyma, paprika, kamilla, csipkebogyó, hogy legyen egy gyümölcs is a dinnyét sárga és görög általában szeretik a növény és mindenevők, nálam a vitik is megkóstolták. Némelyik haltáp tartalmaz ugyan burgonyát, gabonacsírát és pelyhet, stb de a közvetlen adását én kerülném és a rízsét, valamint a főtt és kelt tésztákét is. Az aranyhalnak is csak módjával szabad adni, megeszi az tuti csak állítólag a keményítő ártalmas lehet.
2017. júl. 6. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Alga tablettát kaptak ma meg veszek neki zöldséget 😊
2017. júl. 6. 13:35
 5/5 anonim ***** válasza:

De cukik erre nem is gondoltam hogy megeszik a gyümölcsöket:) egyszer dinnyét lehet én is adtam nekik:)

keményítőtől kimerevednének szerintem hosszában nem kéne:)

nem bírják megemészteni, a kutya gyomra se pl.!!

2017. júl. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!