Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » B. A. R. F. -osok! Milyen...

B. A. R. F. -osok! Milyen zöldséget/gyümölcsöt adjak?

Figyelt kérdés

Mai menü:farhát szívvel. Milyen zöldséget/gyümölcsöt adjak?

Ezek mellé kell rizs?

Ez az első B.A.R.F.-os napunk! :-)

Köszi a válaszokat!



2014. ápr. 14. 13:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
13%
Barf? Lol :DDDD
2014. ápr. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
19%
semmilyet. Etes PREY model szerint :) és nem kell ilyen marhaságokon gondolkoznod.
2014. ápr. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%

Legtöbbször répát és/vagy almát kap a kutya nálunk, bár azért amikor sikerül, igyekszem kicsit változatosabban csinálni. Van egy csomó korábbi kérdés arról, hogy mik azok a zöldségek-gyümölcsök, amiket nem ajánlott adni, a fennmaradók közül kedvedre válogathatsz - reszelve/turmixolva mehet neki:)

Elvileg nem kell rizs (főtt és nyers dolgokat máshogy is dolgozza fel a kutya szervezete). Én nagy ritkán szoktam pár evőkanál, fűszermentes, direkt a kutyának főzött rizst adni, mert úgy láttam jót tesz neki, de sokan nem javasolják.

2014. ápr. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Alma,répa,ősszel sütőtök,dinnye,eper,banán,uborka.Mikor mi van itthon:)
2014. ápr. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Én ma zöldbabot találtam itthon,azt kapott a husi mellé. (a babot megfőztm) Amúgy nagyon szimpi ez az etetés. Az nem baj,ha reggel nagyon kevés szárazat kap,és este B.A.R.F.???

Amúgy köszönöm a segítséget! Ha vannak még tanácsok, nyugodtan írjátok le!

1. Mi volt a vicces???

Jöhetnek még válaszok!

2014. ápr. 14. 20:10
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Kb mindent, ami nem puffaszt:) K-s betűsök így kerülendők, paradicsom is. Én csak lereszelem, eddig körtét, almát, narancsot, uborkát, répát kapott. Nálunk nasinak mindig leesik egy kis gyümölcs, zöldség napközben, így bár barf szerint etetek, este már általában csak husi meg csontos husi van, zöldséget napközben úgyis megkapja. Illetve egyszer-kétszer egy héten főtt rizs, mert elég kis vékony kutya.
2014. ápr. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
bab és borsó kerülendő mert puffaszt
2014. ápr. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Fokhagyma káros a kutyára?

Csak azért,mert láttam egy műsort,amibe falánk kutyáknak a menüje ez volt: rizses zöldborsós csirke szív(főtt),és ízesítésnek fokhagyma volt benne egy pici. Akkor,ha ezt megcsinálom (nyersen),zöldborsó helyett mit rakjak bele??

Köcce a válaszokat,jöhet még,mindenkit felpontozok!

2014. ápr. 15. 11:02
 9/11 anonim ***** válasza:
Fokhagyma nagy mennyiségben káros rá, kis mennyiségben azért tesznek bele, mert jó illata van és a kutya nagyobb kedvvel eszi, de sztem tök felesleges. Ha nem enné a kutyám szaftot tennék rá, vagy néha olajos hal olaját, de mindent megeszik így nincs gond.
2014. ápr. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ehet borsót csak simán főtten add neki, a konzervféle azért annyira nem jó.
2014. ápr. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!