Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ez milyen hal lehet, és mit...

Ez milyen hal lehet, és mit kell róla tudni?

Figyelt kérdés

Tegnap vettem a teknősömnek három halat, de aztán annyira aranyosak voltak, hogy megtartottam őket, egy negyvenliteres akváriumban fognak éldegélni. Hárman vannak amúgy. Úgy néznek ki, hogy sárgák, a hasuknál fényben rózsaszínesek, a farkukon van egy nagy fekete pötty. Amúgy nem nagyok, úgy 3 cm nagyok lehetnek. Milyen halak lehetnek?

Van mellettük még két vitorlás és egy aranyhal. Remélem lehet együtt tartani őket! Amúgy szerintem nem valami ritka hal, mert 160 Ft-ért vettem darabját.


2010. máj. 22. 10:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem kérdezted meg, amikor vetted? Egyébként teknősnek nem díszhalat szokás adni. Ha feltöltenél róla egy képet könnyebb lenne megmondani:)
2010. máj. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hát sajnos nem volt más hal, csak ilyen, és úgy voltam vele minek megkérdezni, úgyis kaja lesz. Sajnos nem lehet róluk normális képet csinálni olyan gyorsak. De próbálkozom
2010. máj. 22. 10:59
 3/8 A kérdező kommentje:

csak sikerült:

[link]

2010. máj. 22. 11:19
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem rózsás díszmárnának tűnik:

[link]

2010. máj. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
hasonlít rá. Okés, akkor utána nzek, hogy mit kell tudni róla. Köszönöm szépen! Azért még írhatnátok ,hogy lehet e együtt tartani őket stb...
2010. máj. 22. 18:41
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja,vitorláshallal simán,nekem régen voltak,de sztem más trópusi halakkal is lehet.
2010. máj. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Salx Narval ***** válasza:
100%- hogy rózsás díszmárnát vettél.Csapathal, ha engedi a helyed, akkor vegyél még belőle.A fenti halakkal tarthatod, bár az aranyhal nem igazán szereti a meleg vizet.Mindegyik halad nagyra nő és tágas akváriumban érzik jól magukat, ezt tartsd szem előtt. [link]
2010. máj. 23. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!
2010. máj. 23. 10:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!