Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi legyen a guppiaim neve? (5...

Mi legyen a guppiaim neve? (5 db van) de rajtuk kivul van meg egy fekete tetra neki is kene nev😊

Figyelt kérdés

2017. aug. 1. 16:59
 1/5 anonim ***** válasza:
58%

1. guppi 2. guppi 3. guppi 4. guppi 5. guppi.

Tetra.

Fölösleges elnevezni, úgysem halhatnak rá.

A név keresgélés helyett, ajánlom figyelmedbe a tartási igények megismerését.

2017. aug. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem ezt kerdeztem! Van itt kevesbe hervaszo ember?
2017. aug. 1. 17:24
 3/5 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag válaszolt a kérdésedre, ami egy elég hülye kérdés. És igaza van, nem ártana tudni hogy kell őket tartani ugyanis a fekete tetra nem tartható egyedül, csoportban kell tartani minimum 6-8 egyedet mert ez kínzás neki.
2017. aug. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

" Van itt kevesbe hervaszo ember?"

Nincs. Döglött hal #1, döglött hal #2, döglött hal #3, döglött hal #4, döglött hal #5, döglött hal #6.


Aki nem képes utánanézni annak, hogy a fekete tetra egy hírhedten csipkedős, 8-10 fős bandát és minimum 120 literes akváriumot igénylő csapathal és berakja egyedül a csini hosszú uszonyú guppijai mellé, annak nem sok jövőt jósolok.


Írd meg légy szíves, hogy mekkora helyen, pontosan milyen felszereléssel tartod a halaidat és hogyan indítottad be az akváriumodat! Csak a biztonság kedvéért, mert a kérdésed alapján, nagyobb bajok is lehetnek ott, mint hogy nem jönnek a halaid, ha hívod őket :)

A tetrának mennie kell (vissza a boltba vagy jó helyre egy nagyobb csapathoz), mert tényleg, egyáltalán nem társítható hosszú uszonyú halakkal.


Egyébként meg chill, nekem a kutyámnak 2 napig nem volt neve, mert a hülye gyepmester benézte a nemét (pedig 50-50% volt az esélye, hogy eltalálja). Egyébként figyelgesd őket, majd eszedbe jut valami, ne idegesítsd magad rajta, attól csak rosszabb lesz. Nekem most egy Pötyim van és egy Viharbanszületett Orionom (az első ezen a néven, a vörös karcsú díszmárnák királya, a 112 literes akvárium védelmezője), mert viharban hoztam haza és túl sok Trónok harcát néztem/olvastam.

2017. aug. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Viharban született Orion ezt adom. :D A vörös fél maine coon (ex)kandúromat hívom Joffreynak. :D


Egyébként gyanítom én is hogy sokkal nagyobb bajok vannak a körülményekkel, tipikusan a "válasszuk ki a boltban ami tetszik és rakjuk be az akváriumba amit most töltöttünk fel vízzel" szisztéma.

2017. aug. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!