Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hydor Crystal 200-300 R20II...

Hydor Crystal 200-300 R20II belsőszűrőről mi a véleményetek? Elbírhat 300 l-es akváriumban?

Figyelt kérdés

#belső szűrő #Hydor Crystal
2017. aug. 9. 21:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Túl nagy teljesítmény , túl kicsi szűrőanyaghoz. Ez kb csak mechanikai szűrésre jó. tehát édes kevés.
2017. aug. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jó választás egy külső szűrő mellé, kiegészíteni a vízforgatást. (nekem anno 96 literben volt ekkora térfogatú szűrőm, az kb rendbe tartotta a vizet)


300 litert csak belsővel vagy úgy tudsz megszűrni, hogy veszel bele vagy 4 db-ot,

vagy úgy, hogy leválasztasz belőle egy részt, ahova barkácsolsz egy mattent.

2017. aug. 10. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Salx Narval ***** válasza:
2db Eheim 2252 xl kibővített modullal és átalakítva biológiai és "kémiai" töltethez,(siporax mini,bambusszén) nem túltelepített és jól növényesített 300 lityós akváriumomat jól szűri. Már máskor is írtam, hogy nem követendő példa, nálam csak helyzet hozta így. Szóval szerintem ez a szűrő nagyon kevés.
2017. aug. 10. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!