Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi baja van a guppy-nagy?

Mi baja van a guppy-nagy?

Figyelt kérdés
Ma vettem egy guppy párt és amikor betettem őket az akváriumba úgy reszkettek mint az idegbajosok. Mi bajuk van és mit kéne csinálnom?

2017. aug. 15. 17:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Hány literes akvárium? Mióta üzemel? Hány fokos a víz? Milyen szűrő van? Hogy tetted bele őket? Remélem nem úgy hogy egyből zacskóból beleöntötted.


Ha ezekre válaszolsz nagy valószínűséggel meg tudom mondani mi a baj.

2017. aug. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ugye nem a 12 literes "akváriumba" tetted, aminél még a bejáratási időt sem tartottad be?

https://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__halak-akvarisztika__..

2017. aug. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Wow, mit nem értettél abban az előző kérdésednél hogy ekkora akváriumban nem lehet halat tartani? Gratulálok, felelőtlen állatkínzóvá váltál, jutalmad hogy a halaid fájdalmas kínhalált fognak halni előbb-utóbb a hibádból.
2017. aug. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ami szerintem történhetett:

Nem tetszett, a feltett kérdésedre érkező válasz, ezért elmentél megkérdezni a kisállat kereskedésbe, ahol megnyugtattak, hogy egy pár guppi elfér ekkora helyen. Haza vitted, feltöltötted jó hideg klóros vízzel az "akváriumot", és beleöntötted a halakat.

Végeredmény:

A halaid a hideg víztől sokkot kaptak. Egy-két héten belül, elpusztulnak, de valószínűleg nem a hideg víz, hanem az ammóniamérgezés miatt, mert nem tudtak kifejlődni a lebontó baktériumok.

2017. aug. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%
Azért mert ez nem a te hobbyd , tartsál hörcsöghöt az cuki.
2017. aug. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen ember semmilyen állatot ne tartson ameddig nem képes legalább egy kicsit utána olvasni.
2017. aug. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
23%
főleg, h az előző kérdésedbe leírtam ,h ez csak garnéláknak elég... és te másnap megveszed a halakat...
2017. aug. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!