Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Aranyhal mellé berakható...

Aranyhal mellé berakható olyan növény, amit nem tud vagy nem nagy akarna tönkretenni?

Figyelt kérdés

2017. júl. 17. 02:30
 1/4 Salx Narval ***** válasza:
67%
Igen, pl tócsagaz, rucaöröm, békaszőlőfélék, békatutaj és tündérrózsák, vízitök, sulyom,stb. Gyakorlatilag minden növény alkalmas ami a hazai vizekből, mocsarakból gyűjthető én legalábbis ezeket használtam az aranyhalakhoz ill a hazai halakkal telepített akváriumhoz. A boltban kapható növények közül a tüskéshínárt ajánlanám csak úgy leültetés nélkül lebegve hagyni ebből ehet is kedvére nem tudja tönkretenni de jók az erősebb szárú növények is pl a kard és nyílfüvek az óriás valiznériával, vízikelyhekkel sem tud elbánni legfeljebb ültetéskor pár nagyobb kavicsot a tövek köré raksz így nem tudja kitúrni. Mint látod a választék nagy. Én eső sorban a hazai vizekből származó növényeket ajánlanám ha nincs kedved gyűjtögetni akkor nagyobb kertészetekben megvásárolhatod.
2017. júl. 17. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
igen elmész az állatkerekedésbe és ott rengeteg féléből tudsz választani
2017. júl. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Mind3nt tonkretesz es utana meg rontja a minoseged ne szandd ra a penzt.
2017. aug. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát igen, ami még biztos, hogy végig viszem őket, de nagyon gondolkozom rajta, hogy utánuk nem újra aranyhalaim lesznek, hanem inkább egy biotóp Közép-Amerikai aksit rendezek oda....
2017. aug. 10. 02:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!