Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Miért nincs nagy fehér cápa...

Miért nincs nagy fehér cápa akváriumban?

Figyelt kérdés
Állítólag Japánban egyszer volt egy fehér cápa akváriumban, de 3 nap után megdöglött.

2017. aug. 13. 21:32
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
Te miért nem vagy akváriumban?
2017. aug. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Trollok kíméljenek...
2017. aug. 13. 21:45
 3/5 toma781 ***** válasza:
87%
Azért mert a nagy fehér cápa nem bírja a bezártságot és pár nap alatt meg döglik. Ezért nem is nagyon próbálkoznak már a fogságban tartásával.
2017. aug. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Egyébként előbb megnéztem egy angol videót, amiben azt mondták, hogy az is az egyik oka hogy nemigazán tudnák etetni, mert kiskorában még csak halakat eszik, de minél nagyobb lesz, annál gyakrabban eszik tengeri emlősöket is.

2017. aug. 14. 10:31
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én azt olvastam, hogy asszem Amerikában több évig fogságban tartottak egy fiatal fehércápát, de amikor az állat felnőtt, elkezdte felfalni az akváriumban élő többi cápát, ezért elengedték.
2017. dec. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!