Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Bordás gőte lehet eggyüt halakka?

Bordás gőte lehet eggyüt halakka?

Figyelt kérdés

Ugy olvastam hogy osze lehet rakni halakkal csak a kisebbeket megeszik. De nekem vannak yelow sugereim meg anciim szerintetek mennyire lehetnenek eggyut? Ja es egy 200l aksirol lenne szó!

Válaszaitokat elore koszonom



2017. aug. 22. 12:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én nem adnék esélyt a gőtének.
2017. aug. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Akkor nem oda kerulnek majd :)

Es sajat tapasztalat tartasarol eteteserol nem meghatározásárol tudnatok irni nagyon megkoszonem ? :)

2017. aug. 22. 14:17
 3/13 Platypus ***** válasza:
Halak mellett éhen marad. Egyszerűen nem mozdul rá elég gyorsan a kajára, és csak élő és mozgó dolgokat fogad el. Ha komolyan gőtét szeretnél, marha gyorsan szerezd be, mert kb. egy hónapja véglegesen betiltották az árusítását. A boltokban még megvannak az elfekvő készletek, de igazából már ezeket se lenne szabad eladniuk.
2017. aug. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Csak a tűzhasu van betiltva.

A spanyolt lehet

2017. aug. 23. 22:06
 5/13 Platypus ***** válasza:
A spanyolt is betiltották júliusban.
2017. aug. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Platypus ***** válasza:
2017. aug. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
En csak a tuzhasu gotet olvastam. Kerlek kitudnad emelni azt a reszt ami szerint be van tiltva ?mert en pont most akarnek venni es ugy nem vennek ha be van tiltva a spanyol bordás gőte is
2017. szept. 1. 21:16
 8/13 Platypus ***** válasza:

41/2010. (II. 26.) Korm. rendelet 1a)5

Tilos a szalamandrafélék (Salamandridae) és a szögletesfogsorú-gőtefélék (Hynobiidae) bármely faja egyedének, valamint a koreai hasadékszalamandra (Karsenia koreana) egyedének tartása, tenyésztése, forgalmazása, illetve e célra újabb példány nem szerezhető be.

2017. szept. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Kar es alatkereskedesbol sem szabad venni?
2017. szept. 1. 23:06
 10/13 Platypus ***** válasza:
Nem lenne szabad árulni. De ha gyorsan megveszed és azt mondod, már júniusban nálad volt, akkor az égvilágon senki sem tudja számon kérni rajtad. A már megvásárolt állatot szabad tartani, csak szaporítani és továbbadni tilos.
2017. szept. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!