Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mit csináljak ha a halaim nem...

Mit csináljak ha a halaim nem esznek?

Figyelt kérdés
2017. aug. 29. 22:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
31%-os mi lenne ha lepattannál rólam és nem inzultálnál? Az ivadékoknál tanácsolt a napi többszöri etetés, őket én is többször etetem, de egy egészséges állománynak napi egyszer elég enni adni, néha koplaló nappal. Felőlem csinálhatod másképp, pont nem érdekel, de engem ne debilezzél és ne mondj ellent a legtöbb forrásnak és tapasztalatnak, ami mind az egyszeri etetést ajánlja. Főleg mert sok tapasztalatlan majd napi négyszer a tanácsod hatására beszór annyi kaját hogy három nap alatt berohad a víz és kidöglik minden.
2017. aug. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%
azért írják azt mert a kezdők túletetnek, mértékletes etetéssel napi többször sokkal jobban fejlődik a hal. napi 1 szeri etetéssel pl diszkoszt nem lehet tartani. :P
2017. aug. 31. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Persze, és diszkoszról van itt szó? Nem. Akkor meg ne tanácsold neki azt ami a halak 80%-ára nem jellemző. Nem tudom hogy kaptál-e a kérdezőtől privátot, de ott leírta többeknek is, hogy kb tíz-húsz literben tart 11 halat minden nélkül (amiben van aranyhal meg guppi meg anci is), így ezt a helyzetet kb már tényleg csak egy napi négyszeri etetéssel lehetne a legrosszabb körülményekre spékelni. :D
2017. aug. 31. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
0%
azoknak mind1 , a napi 4 etetéssel legalább nem szenvednének annyit...
2017. aug. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!