Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen neműek a fekete mollijaim?

Milyen neműek a fekete mollijaim?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van két új fekete mollym az akváriumban, viszont nem tudom, hogy milyen neműek. Sok mindent olvastam már róluk, de mind egymásnak ellentmondó és nem tudom, megkülönböztetni őket. Szóval segítséget szeretnék ebben kérni tőletek, esetleg ha van nektek is és tudtok képet küldeni stb vagy akármi jöhet. Köszi előre is.

2017. szept. 1. 18:10
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Képet most nem keresek, keress te, keress rá a gonopodium-ra. Az elég egyértelmű jel...
2017. szept. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Úgy kerestem rá először és így tudtam meg, hogy az egyik biztos, hogy nőstény, de a másik....egyik sem :D
2017. szept. 1. 18:17
 3/20 anonim ***** válasza:
Ha a has alatti úszója legyező formájú, akkor lány. Ha inkább cső, akkor fiú.
2017. szept. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Épp ez az... a másik mollinál meg van nyúlva az úszó ezért nem tudom megállapítani...bár több mint valószínű, hogy nőstény ő is...de valamikor egymás mellett úsznak, valamikor pedig a az egyik menne oda a nőstényhez az pedig kergeti, mint párzási időszakban...
2017. szept. 1. 18:28
 5/20 A kérdező kommentje:
kicsit jobban, de hasonló: [link]
2017. szept. 1. 18:35
 6/20 anonim ***** válasza:
Ha meg van nyúlva, akkor fiú.
2017. szept. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
fiú kép alapján
2017. szept. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Salx Narval ***** válasza:
Talán ha lefotóznád oldalról és kicsit közelebbről akkor megmondanánk. Ha nem ismered fel a gonopódiumot, vagy annak a hiányát akkor csak egy-két fotó segíthet. Ha párban kérted valószínűleg úgy is kaptad, őket nem nehéz megkülönböztetni annak aki halakkal foglalkozik.
2017. szept. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Nem párban kértem őket és nem is kettőt, hanem hármat vettem elsőre,csak sajnos az egyik másnap elpusztult..

Remélem meg fogjátok tudni nyitni, de ő lenne az egyik:

- [link]

- [link]

- [link]

2017. szept. 1. 19:57
 10/20 A kérdező kommentje:

és ő a másik:

- [link]

- [link]

- [link]

a kép minőségén nem tudtam javítani, mert még félénkek

2017. szept. 1. 20:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!