Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Betta mellé milyen békés...

Betta mellé milyen békés rajhalakat ajánlotok amik még szépen is mutatnak együtt?

Figyelt kérdés
naonhalakon, páncélosokon kívül mert abból már van 10db utóbbiból meg 5db. Még egy 7-10 fős rajhalat szeretnék. Köszi!
2017. szept. 30. 13:38
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
hát meg cáfolom mert nem tehetek róla hogy egy 5-6 évig élő halfaj már 4 éve jól érzi magát nem egészen 26 fokos vízben.
2017. szept. 30. 19:56
 12/15 A kérdező kommentje:
ja azt meg nem csak abból lehet tudni hogy nem döglik meg hanem igen is magán a halakon is lehet látni hogy hogyan érzi magát főleg a neonhalakon.
2017. szept. 30. 19:57
 13/15 anonim ***** válasza:

Jólvan tarts akkor amit akarsz, ha ilyen nagy professzor vagy. Nem is értem minek érdeklődsz ha bármit mondanak úgy se az az igaz, hanem amit te tapasztalsz. Válogass a halakból kedvedre és előbb utóbb csak leesik hogy nem te szabod a határaikat.


A sügér nyilván irónia volt de látom az se megy neked.

2017. szept. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Hát pedig idáig ez tűnt a legkielégítőbb válasznak. Ez az egy volt ami a kérdésemre irányult.
2017. szept. 30. 20:29
 15/15 Salx Narval ***** válasza:
100%
Én egy raj ékfoltos razbórát tennék mellé, vagy karcsút. Neonokat én sem tartanék bettával és nem csak a hőfok miatt, de ez a te akváriumod és a te döntésed. Ja és a sügérek tartása iróniának jó, de ide nem való, a csigasügér sem. Az én véleményem az, hogy bár sokat bírnak a halaink és többségüknek még ük-ük apjuk is akváriumban és csapvízben született azért meghálálják ha nem az elviselhetőség határán tartjuk őket. Nem hátrány ha megpróbáljuk az eredeti élőhelyüket némileg utánozni, legyen ez vízérték ill társítás (legalább azonos földrészről származzanak). Nyilván nem ez volt a kérdés, de mivel érezhetően felháborodtál én is állást akartam foglalni, legfeljebb nem veszed figyelembe.:D
2017. okt. 1. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!