Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Nem értek hozzá, náluk egy...

Nem értek hozzá, náluk egy rituálé? :D

Figyelt kérdés
Sziasztok,úgy vettem észre hogy ma egész nap kergeti egymást a két fekete mollim...eddig azt hittem mind a kettő nőstény, de most, hogy ivaréretté fejlődtek úgy tűnik az egyik hím, a másik nőstény...és az normális, hogy a hím egész nap "próbálkozik" a nősténynél de az mindig el úszik tőle és nem hagyja? :D

2017. okt. 14. 17:07
 1/8 A kérdező kommentje:
kijavítanám magam, mert nem egymást kergetik, hanem csak a hím a nőstényt, aki nem hagyja magát
2017. okt. 14. 17:09
 2/8 anonim ***** válasza:
19%

És TE szépen elnézegeted.... hogy is mondod : "egész nap" a nemi erőszakot tétlenül...


>>>>((((

2017. okt. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
:D
2017. okt. 14. 18:29
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A mollikat nem kettesével tartjuk, hanem minimum egy hímre 3-4 nőstény jusson 100 literes akváriumban, sok bujkálóval, akkor eloszlik a nőstények között a hím kergetése. Ha csak egy nőstény van, ez teljesen normális viselkedés, szaporodási ösztön. Az is lehet, hogy két hímed van, és a dominánsabb kergeti a gyengébbet.
2017. okt. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

De jót nevettem ezen a nemi erőszakon. :D


Igen normális, ezért nem párban tartjuk őket hanem minimum két nőstényt számolunk egy hímre, így megoszlik a figyelme a két nőstény között és nem egyet zaklat egész nap. Ha elég nagy az akvárium (mollit 100 liter felett illik tartani) és nincs túl telepítettég vegyél mellé még egy nőstényt.

2017. okt. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

vettem kb. 1-1,5 hónapja, de sajna megdöglött, azóta nincs a boltban

2017. okt. 15. 01:08
 7/8 Salx Narval ***** válasza:
Na ilyen akvarisztikai üzlettel sem találkoztam még ahol hónapokig nincs molly, akkor egyáltalán mi van ha még ezekből sincs?:D Amúgy tényleg az a gond, hogy egy nőstényed van, kellene még pár ha legalább 80-100-literes az akváriumod. Természetesen gyakran kergetné valamelyiket de nem mindig ugyanazt. A dús növényzet és bújók némileg segíthetnek de az sem megoldás egy akváriumnyi vízben.
2017. okt. 16. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Salx Narval nálunk is van ilyen üzlet, általában a behordott szaporulatot, és a megunt állatokat veszik át, és azt árusítják. Egyszer vásároltam tőlük 10 guppit, eleségállatnak, meg gondoltam majd szaporodnak, és kevesebbet kell venni. Egy hónap leforgása alatt, mind elhullott. Egyszer valami gazat vettem, tele volt csigapetével és algát is növesztett. Azóta inkább utazgatok, de még egyszer oda nem megyek.
2017. okt. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!