Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Létezik működő "szerelmi"...

Létezik működő "szerelmi" kötés rituálé?

Figyelt kérdés
Épp egy változáson mentem át . Ez a változás egy szakítás. mind 2 nknek vannak érzelmei egymás iránt, csak a baj ott kezdődik hogy a szülői beavatkozás miadt a párom képes feladni a kapcsolatot. És a másik baj a büszkesége, hiába érez még de a büszkesége vezeti , Ezért akarok egy mágiát elvégezni , ami műkődik hogy az álmaiban is legyek. És raérezzen nélkülem űr van a lelkében. Nekem ő olyan mint a levegő, nagyon szeretem soka mindent megtettem hogy boldog lehessen de valami hiba volt mert mégis véget ért. Szeretnék egy műkődő mágiát amihez házilag is belehet az eszkőzőket szerezni.
2017. aug. 8. 00:38
 1/10 anonim ***** válasza:
34%
Nem létezik.
2017. aug. 8. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
26%

Ez már szinte fáj. Nyilván pont ezért nem tetszel neki, mert az ilyen marhaságokat akarsz lenyomni a torkán.

Viselkedj felnőtt , normális ember módjára , sokkal nagyobb a valószinűsége hogy lesz rendes társad.

Az ilyen nőtől én is menekülnék.

2017. aug. 8. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
35%
25.000
2017. aug. 8. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 eszti_palotai ***** válasza:
67%
Létezik!
2017. aug. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül az eszközök számítanak. Nekem anno sikerült, de nem vagyok 100%-ig hálás. Ha érdekel írj, de nem teljes szívből segítenék. Óvatos legyél.
2017. aug. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
5%
Egy húszasért megmondom. Nem szeretek beszélni vagy írni amikor nem fizetnek érte.
2017. aug. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 thoomas26 ***** válasza:
32%

Soha ne akard ilyen eszközökkel megtartani őt. Ne avatkozz bele a szabad akaratába. Lehet, hogy a megtartani akarása számodra inkább rólad szól, s nem róla. Ha tényleg szereted, ne akard irányítani (főleg ne a tudtán kívül), s ne akard minden áron magadhoz kötni. Ez legyen az ő döntése.

Nagyon sokan vannak abban a cipőben valóban, hogy amikor választani kell szülő és pár között, akkor az adott személy a szüleit választja. Van, amikor igaza van a szülőnek, de nagyon sokszor nincs. Ha ez utóbbi áll fenn, s mégis a szüleit választotta, akkor alighanem nem voltak kellőképpen erősek az érzelmei irántad.


Esetleg próbáld meg megmenteni még a kapcsolatot, "hagyományos" eszközökön keresztül, de ha nem megy, fogadd el. Mindenképpen tiszteletben kell tartsd az ő szabad akaratából hozott döntését - hiszen bárki is befolyásolta, végül akkor is az ő döntése volt.

2017. aug. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

#7

Pffffffffff!!!

2017. aug. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 eszti_palotai ***** válasza:
100%
igen!
2017. aug. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A Szabad akarat felülírja a mágiát. A hít segít! És nem manipulálni akarom hanem csak újra felmelegíteni a meglévő érzelmeket , mert még érez csak a bűszkesége elnyomja azt hogy bevalja vagy tegyen értünk. Ezt akarom csak hogy a bűszkeségét feladja, és nem megy hagyományos erővel. Kell a varázslat.
2017. aug. 9. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!