Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ma vettem egy 90 literes...

Ma vettem egy 90 literes akváriumot kezdő vagyok milyen halakat tegyek aminek nem nehéz a tartása?

Figyelt kérdés
2017. okt. 28. 21:10
 1/5 anonim ***** válasza:
81%

Hányszor váltasz még akváriumméretet és teszed fel azt hogy mit tegyél bele?

Kezdetnek semmit kb három hétig, csak beüzemeled és üresen járatod hogy beinduljon a biológiai szűrés. Addig van időd kitalálni mit szeretnél.


Írd le hogy mikre gondoltál és hányat, és megmondjuk hogy jó-e az akváriumba és lehet-e egymással társítani. De ne ilyen lehetetlen hülyeségeket mint eddig hogy plecot, papagájsügeret meg aranyhalat oké? Kicsikben gondolkozz.

2017. okt. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A 90 literes nem túl nagy. Neonhalat pl., vagy guppit. Nem nehéz a tartásuk, viszont mindenképp olvass utána, mire van szükségük. Google a barátod. :)
2017. okt. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

És nem szükséges privátban írni mindig, nyugodtan ide a kérdés alá válaszolj és akkor többen segítenek választani. A csigasügér amit írtál nekem privátban nem kivitelezhetetlen ebben a méretben.


Azért jó ha ide válaszolsz mit szeretnél mert mások is hozzá tudnak szólni és tanácsot adni.

2017. okt. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Okes
2017. okt. 28. 23:23
 5/5 patterson ***** válasza:
békés nano halakat max 6-7 cm-eseket,mi teszene,és/de mik tarthatók együtt...diszhal.info.hu,de gugli is..olvass,tanulj,mert máűsképp hozzá se kezdj !
2017. okt. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!