Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 30 literes akváriumomba van 6...

30 literes akváriumomba van 6 neonhalam rakhatok még mást mellé? Ha igen milyet? Illetve molly-t rakhatok ekkora akváriumba vagy csak szenvednének?

Figyelt kérdés
2010. máj. 31. 18:23
 1/8 anonim ***** válasza:
24%
én a helyedben ezt mind megkérdezném a kereskedésben. Testvérem is össze- vissza vásárolt minden halat, és az egyik megette a másikat. TEhát mindenképp kérezd meg az árusítót.
2010. máj. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
4%

persze:)Nekem a 35 literesbe 23 db halam van!

Amíg szépnek látod tégy bele.

2010. máj. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

18:33-as vagyok az elsőnek igaza van arra vigyázz,hogy olyat vegyél ami békében megél mellette.Nekem a black mollik zargatták a neonjaimat!

És arra vigyázz,hogy ne hagyd,hogy 5-nél kevesebb neonod legyen,mert akkor elpusztul az összes!Tapasztalat!

2010. máj. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A neonhalak csapathalak,6 kevés,min.20 kell belőle.Ezt olvasd el: [link]

Itt írják is,hogy bármilyen más hallal társítható a guppi.

És ezt is ajánlom: [link]

[link]

A képen láthatod,hogy sokan vannak,mert csapathalak!:)

Tarthatsz még mellette zebradániót,kolibrihalat( [link] dániót stb.:)

2010. máj. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

18:38 vagyok.

Bocs,rossz cím az utolsó,ez a jó: [link]

2010. máj. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

35 literbe 23 hal??????


nem sok az egy "kicsit"?


szerintem még 2 halacskát tehetsz bele. de a legegyszerűbb, ha utána számolsz: 1 liter/1 centi hal.


nekem pici akvárium van, 20 literes, 4 guppi van benne. ha mindegyikre 3-4 centit számolunk, pont elég.:)

2010. máj. 31. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
azt szeretném még kérdezni hogy az én levegőztetőm az egyben van a szürővel és az is mehet esténként?? igaz engem zavar de hát amíg nincs különlevegőztetőm megfelel így?? vagy estére kapcsoljam ki?:)
2010. máj. 31. 22:08
 8/8 anonim válasza:

Hát 1cm halra van 1L viz .

Van 30L akváriumod akkor 30cm-ernyi hal fér bele

És mivel egy 1 neonhal 3,5 vagy 4cm ezért még lehetne bele 1-et v. 2-töt de azért ne vidd tűlzásba

2010. jún. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!