Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Az baj ha nincs növény az...

Az baj ha nincs növény az akváriumomba?

Figyelt kérdés
3 napja üzemel de növényt nem tettem bele és azt szeretném kérdezni hogy baj-e vagy még nem késtem el vele?
2011. nov. 13. 19:03
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
3 Nap nincs elkésve semmi. Csak a növény behelyezése után is várj 1-2 napot. Nem is igazán a növény miatt hiszen azt akváriumból vették ki, Hanem a felkavart aljzat miatt.
2011. nov. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
még nem késtél vele, de ugye halat se raktál még bele, általában járatni szokták az aksit 2-3 hétig, utána rakják bele a halakat a növényeket egyből mehetnek
2011. nov. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

ne aggódj én 4 hetet terveztem de az aljzatom gyöngykavics és csak anubiast meg gömbmohát hozok ami nem hinném hogy felkeveri az aljzatot

most kezdtem de már vagy két hónapja olvasom az akvarista.hu-n a blogokat és mindent amit tudni érdemes

már most arra a szintre jutottam hogy naponta egy-két kérdésre itt is tudok választ adni

2011. nov. 13. 19:20
 4/22 anonim ***** válasza:
Csak így tovább :)
2011. nov. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
köszönöm hát igen nagyon érdekel a téma és már alig várom hogy hozhassam az akviba az első adag halat
2011. nov. 13. 19:24
 6/22 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy vannak olyan emberek, akik érdeklődnek a téma után, mielőtt belekezdenek akármibe is, tiszteletre méltó, tényleg. Annyi rosszat olvasni itt sajnos...


Mekkora egyébként az akváriumod, milyen halakat tervezel bele? :)

2011. nov. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

már kitettem azt is kérdésnek

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__halak-akvarisztika__2..

de 15 guppy 15 neon és 1 vagy 2 pár anci majd meglátom

2011. nov. 13. 20:06
 8/22 A kérdező kommentje:
hát igen elég sok marhaságot lehet itt olvasni a hozzá nem értők hülyesége miatt
2011. nov. 13. 20:08
 9/22 A kérdező kommentje:
én sem igazán értek hozzá úgyhogy inkább úgy fogalmazok hogy akik lusták utána olvasni vagy nincsenek vele tisztában hogy életekkel játszanak és vetnek neki véget
2011. nov. 13. 20:10
 10/22 anonim ***** válasza:
Pálmát viszi a habos akvárium! :))))
2011. nov. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!