Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Akvárium vásárláshoz és hal...

Akvárium vásárláshoz és hal tartáshoz valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés

Több gyermekünk is van, egy jó ideje pedig rágják a fülünket háziállatkával kapcsolatban. Úgy gondoltuk, a hallal kezdenénk, mert azt talán nem kell hetente takarítani, csendes, ugyanakkor látványos, a szoba dísze is lehet.

30-40 literes akváriumon gondolkodunk. A lakás pedig csak 20-21 fokos, így nem cél a mediterrán halacska (tudom, persze, a víz fűthető, de szívesen kikerülnénk, hogy állandóan fűteni kelljen).

Egy ekkora akváriumot milyen időnként kell takarítani, mennyi és milyen halat érdemes bele venni?

Köszönöm, ha segítetek!



2017. nov. 22. 12:25
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

Koszonom, akik ismeretlenul nem arra a kovetkeztetesre jutottak, hogy 0 Ft-bol es 0 percet raforditva szeretnenk akvariumot. Tapasztalatot vartam, mert utanaolvasni nekem, nekunk is megy, de egesz mas "igazi"bvelemenyeket hallgatni.

Termeszetesen komplett akvariumon gondolkodtunk ( pl. szurovel, novenyekkel, ...) es nem pusztan 6 db, egymashoz ragasztott uveglapon...

A velemenyeket atragjuk, megfontoljuk! Koszonjuk!!!

2017. nov. 24. 08:44
 22/23 anonim ***** válasza:
63%
Egy tanács, ne komplett akváriumon szetten gondolkozz, mert nem alkalmasak hosszú távon, fejleszteni költeni kell rá, aztán a végén drágább lesz, mintha az elején a technikát összeállítod. Esetleg más által összeállított , működő szettet érdemes venni. Ha leírod a keretet segítek összeállítani, betegen fekszek itthon. 🙂
2017. nov. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
33%
*Az elején a megfelelő technikát összeállítod...
2017. nov. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!