Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Egy 112L akváriumba milyen...

Egy 112L akváriumba milyen szűrő lenne megfelelő?

Figyelt kérdés

2017. nov. 27. 15:24
 1/2 anonim ***** válasza:
55%
Nem a legtapasztaltabb akvás vagyok, de látom nem ír senki. A saját tapasztalataim, hátha segít. Hasonló kaliberű akvárium, olcsón akartam megúszni. Vettem egy olyan belsőt ami 800l/ órás, azt hittem elég lesz. Hát ez a papír. Gyakorlatban meg az ellenkező sarokban alig volt vízmozgás. És a szűrőfelület se brutál, úgy hogy kiegészítettem egy akasztóssal. Az legalább nem látszik. Us-3 as, jó nagy tartállyal. kidobtam ami benne volt, teleraktam zeolittal és kerámiugyűrűvel. Így most jó. De sokan a külsőre esküsznek, nagy a választék. Remélem segít más is.
2017. nov. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 symmer ***** válasza:
Attól függ hogy mire szeretnéd az aksit, ha suru növényesre akkor menj fel a GreenAqua oldalára es ott találsz egy táblázatot rola :)
2017. nov. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!