Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Üdv! Próbálta már valaki a...

Voyiaksi kérdése:

Üdv! Próbálta már valaki a Tungsram T8 F18W/865 daylight 6500K 26x590mm G13 fénycsövet?

Figyelt kérdés
2017. dec. 11. 17:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Miután az egyik legáltalánosabban használt cső a 860-865 , gondolom néhány ezren rászaladtak már.

Osram, philips, tungsram... ami épp van.

Nekem most osram 860 van, előtte szintén osram 865 volt.

De volt már tungsram is.

Osramból sokat használtam egy időben a 954-est, az is nagyon jó!

Csak az sajnos nem olyan, hogy bemész az első boltba, és leemelik a polcról, mert kevesen veszik.

2017. dec. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én T5-ösből mindig ilyen 865-ös vagyis a 6500 Kelvines csöveket veszek és szerintem teljesen jók és nem utolsó sorban töredék áron megkapni mint egy kimondottan akvarisztikai célra árultat. Halak szépek alatta, növények is buborékoznak. Ahogy írod, általában egy villamossági boltban ez sincs a polcon, csak 4000 Kelvines, akvarisztikai célra használhatatlan csövek, de következő rendeléssel mindig meghozzák a nagykerből, vagyis akár még azon a héten beszerelhetem.
2017. dec. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Egy webshopban láttam kb 900 forintért darabját. Lényegesen olcsóbb mint a többi akvarisztikai cső. Gondoltam érdeklődöm. Köszönöm a válaszokat.
2017. dec. 11. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!