Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Melyik belső szűrőt raknátok...

Melyik belső szűrőt raknátok inkább egy 400 literes akváriumba?

Figyelt kérdés

Kűlső szűrő már van de szeretnék bele egy erősebb belsőt is. Ezen a kettőn vacilálok : AQUAEL UNIFILTER UV 1000 vagy Aquael Turbo Filter 2000.

Indoklást kérnék hogy miért és miben jobb az egyik mint a másik .



2018. jan. 3. 17:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Olyan embert aki pont ezt a kettőt használta, nem fogsz találni. Anélkül meg nem lehet véleményt úgy írni, ahogy szeretnéd. Az egyik esztétikusabb, jobban felszerelt, a másik nagyobb-erősebb de randább.
2018. jan. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
28%

ezek csak kiegészítésnek elegek, egy powerhead nagy szivaccsal többszörösen hatékonyabb.

mind2 szar :D


[link]


erről beszélek, vagy matten, esetleg szivacsszűrés


szivacsszűrő:

[link]



egy atman powerhead nagy szivaccsal, meg amit linkeltem szivacsszűrő a jumbó az elviszi ketten a 400 litert.

vagy külső szűrő marad, amit linkeltél, azok ilyen 150 literig jó, a gyári ajánlás lényegtelen, esetleg mechanikailag szűr meg akkorát. fél-1 literes szűrőanyaggal rendelkezik már sokat mondtam, a atman alegnagyobb szivaccsal 4,2 literres ,tehát 4 szer annyi ammóniát bont le :)

2018. jan. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

miért ne lehetne véleményt alkotni, nem vagy debil, látod mekkora a szűrőanyag hozzá, nekem a turbo filter 1500 egyébként volt, 150 literbe külső szűrő mellé :D


4>1 ennyi a lényeg :D sőt 4 szer nagyobb :P

2018. jan. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
egyébként nem értem ezeket a cégeket, debilek a fejlesztői? :D miért nem tudnak olyan szűrőt csinálni ami érdemben is képes biológialag szűrni, kis szűrőanyag+ brutál teljesítmény, meg se tudnak nagyon telepedni rajta a baktériumok, az atman powerhead is ilyen teljesítményű, csak sokkal nagyobb a szivacs, így józan paraszti ésszel lassabban megy át rajta a víz.
2018. jan. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!