Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szerintetek milyen ez az...

Szerintetek milyen ez az összeállítás egy 200 literes akvariumba?

Figyelt kérdés
Két vitorláshal és kb4 törpegurámi. Még nincsenek meg de kíncsi vagyok hogy jó ez így?
2018. jan. 14. 09:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Vitorlás halból mehet legalább 3 mivel ha annál kevesebben vannak jobban érvényesül a területvédő ösztön, és kisajátíthatják az akváriumot. De egyébként jou.
2018. jan. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ennek örülök mert ugye utána néztem a dolgoknak és ezt sajnos sehol nem írták le. Úgy hogy nagyon köszönöm a válaszodat. És még annyi hogy neonhalakat lehert még melléjük tenni mert erről os olvastam és valaki szerint igen valaki szerint nem.
2018. jan. 14. 11:51
 3/8 anonim ***** válasza:
A törpegurámival én is szemeztem annak idején, de mivel azt írják, a lágyabb 5-7nk körüli vizet szereti-nálunk23-, nem vállaltam be heti 30 liter lágy víz beszerzését. Neonokból én a vöröset választanám, közelebb áll a hőigénye a vitorláshoz.
2018. jan. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat és megfogadom őket. Örülök hogy segítettetek mert így a halaimnak jó élete lesz és hála istennek nem követem el azokat a hibákat amiket a legtöbb kezdő.☺
2018. jan. 14. 12:37
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem is három vitorlás legyen kettő helyett, és gurámik helyett pedig tegyél neonokat, mert a természetes élőhelyükön is együtt élnek a vitorlásokkal, így közel azonosak az igényeik.


OFF: Végre valaki aki előre kérdez és nem amikor már megvan a baj és döglenek a halak, mert 30 literbe 25 halat rakott!

2018. jan. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
54%
Nekem is volt 3 db vitorlásom 200 Literben. Nálam az történt, hogy a 3 vitorlásból kettő párba állt egymással, a harmadikat pedig folyamatosan zaklatták, kergették. Az egyiket el kellett ajándékoznom, mert végkimerülésben kimúlt volna.
2018. jan. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Egyébként azt ajánlják hogy öt vitorlással kezdjenek 200 literben, és amikor egy párba áll a többit ki kell venni. Viszont ez a legtöbb akvaristánál nehézkes (akinek nincs ismerős akinek kéne vagy nincs másik akvárium, esetleg kereskedés aki visszaveszi) ezért is mondják hogy kevesebbel indítsanak akváriumot.
2018. jan. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat és megpróbálom a lehető legjobb módon megoldani.


☺☺

2018. jan. 15. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!