Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Vitorláshal ikrákat hogyan...

Vitorláshal ikrákat hogyan keltessem ki? Többi lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok! 2 napja lerakott sok ikrát az egyik vitorlásom, párba vannak szóval szerintem termékenyek, mai nap viszont sokat megevett ezert kulon raktam egy kilyukasztott tejfölös dobozba (csak két nap múlva lesz a másik aki működő képes)

Szóval mennyi idő míg kikel? 26-7 fokon van az aksi.

Mivel etessem utána? Mennyi idő míg felnőnek?


2018. jan. 14. 19:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Olvasd el Horn-Zsilinszky: Akvarisztika c. könyvét (antikváriumban kapható), sok értékes ismerethez jutsz.
2018. jan. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Bluesapó ***** válasza:
Én annak idején öntapadókorongos műlevélre ikráztattam. Miután leikráztak egy kisebb medencébe jó levegőztetés mellett keltek ki az ikrák. Elúszás után frissen kelt sórákkal etettem naponta 3x. Majd ahogy nőtek úgy nagyobb medencékbe tettem. 3-4 hónap mire eladható méretre nő meg. Persze ez relatív, mert mostanság elég "törpe" méretű halakkal találkozom egyik-másik üzletben.
2019. jún. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!