Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Nagyobb, min.10 cm-es halakat...

Nagyobb, min.10 cm-es halakat etethetek másnaponta? Heti 3-szor?

Figyelt kérdés
Legutóbbi takarításnál találtam kajamaradékot az aljzatban (pedig nem adok többet, mint máskor), gondoltam, egy darabig így etetnék.
2018. jan. 17. 19:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem etethetsz így, heti egy nap koplalás az ideális. Inkább adj a szokottnál kevesebb kaját ha nem fogy el.
2018. jan. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
milyen halak? inkább adj mindennap kevesebbet. a szűrés milyen?
2018. jan. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
250 literben van három afrikai sügér, erős külső szűrő van. Öregszenek és szerintem csökken az étvágyuk, de persze mindig szörnyen éhesek szegények, majdnem kilökik az üveget, ha meglátnak.
2018. jan. 18. 21:44
 4/4 anonim ***** válasza:
ösztönösen esznek a természetben gyakran kevés idejük van a ragadozók miatt ,aztán rövid idő alatt annyit falnak be amennyi tudnak. 3 sügér? milyen fajok? egyszerrre tényleg minimálsat adj nekik.
2018. jan. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!