Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Van egy nagyon pici üres...

Van egy nagyon pici üres akváriumom. Hogyan tarthatnék benne vízicsigákat?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék vízmelegítővel, vízforgatóval, stb. bajlódni, halakat nem tartanék, csak növényeket tennék bele és szívesen tartanék vízicsigákat. Ha csak vízicsigák lennének benne, akkor nem kell berendezés az akváriumba, ugye? És a csigák megeszik az algákat, tehát tisztítani sem kell? (Kb.20x40-es szögletes akvárium).

2018. jan. 23. 11:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%
én heti 100-120 litert cserélek és 2 havonta 2500 ft a vízszámlám és elég sokat fürdök ráadsul.
2018. jan. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Ok,köszönöm mindenkinek, letettem róla, nem rakok bele vizet, kaktuszokat telepítek bele.
2018. jan. 23. 16:11
 13/15 anonim ***** válasza:
Jó ötlet.
2018. jan. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Azt a vizes részt viccnek szántam, de ha valaki semmit nem akar, a vízcsere is macerás. A kaktusz naggyon jó! Még locsolni se kell. DDD
2018. jan. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ez az első alkalom, hogy azt látom, hogy valaki megfogadja a többség tanácsát, és nem tart ki foggal-körömmel az állatkínzás mellett... nemsemmi... fejlődünk.
2018. jan. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!