Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A vitorlásom nem "fekszik" de...

A vitorlásom nem "fekszik" de nagyon lent van az aljzaton mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

A vitorlás halam mai nap gondolt egyet és a fűtő meg a növény közé majdnem hogy "lefeküdt" nem zihál nincs is rajta elváltozás.

Egy másik vitorlással van eggyütt aki a párja(nőstény)

26-7 fokos a víz mivel ingadozik e számok között

Egy aquael szűrő van benne.

Eddig nem volt baja és már egy hete ebben az akváriumba van. Már több mint 4 éve nevelem.


2018. jan. 23. 18:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
57%

De most komolyan, te hallod amit mondasz? Szerinted egy betegségnek csak külső jelei vannak? Mert végül is aki rákos tényleg kívülről látszik egyből, ugye? A halon se látszik egyből és mivel sokáig húzzák az erősebb immunrendszerű halak ezért te sokáig azt hiszed minden rendben pedig nem. Egy rákos is eszik kakil meg egy láncdohányos is aztán közben már évek óta eszi a rák a szervezetét, de hát ugye nem számít, nincs semmi baj egészséges mert ugye kívülről nem látszik!


Ha.

fekszik.

akkor.

beteg.


Ezt nem tudom máshogy a tudtodra adni, így jelzi hogy gond van. Ha te beteg vagy attól még eszel meg működik az anyagcseréd gondolom.

2018. jan. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
az a baj, hogy sztem nagyon kevesen vannak tisztában az ozmózis fogalmával. Kedves kérdező, szted a halak isznak e, pisilnek e, és ha igen-mennyit. várom válaszod
2018. jan. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Most furcsa mivel már úszkál, nem lent van hanem rendesen mintha misem történt volna
2018. jan. 23. 21:42
 14/16 anonim ***** válasza:
49%
Én komolyan befejeztem, oké, ringasd magad a mintagazdi hitébe, hidd el hogy jaj de nagyon boldogok és egészségesek a halaid de ne gyere ide sírni hetek múlva hogy már kívülről is rohadnak vagy megdöglöttek.
2018. jan. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Salx Narval ***** válasza:
100%
Ha van egy 130-literes akváriumod is, akkor miért nem abban tartod őket mint eddig? 40-literben nem szabad vitorláshalakat tartani akkor sem ha történetesen kiváló számukra a vízminőség, amit azért őszintén szólva kétlek ha 30%-ot cserélsz 2db felnőtt vitiknél. Vagy a felhalmozódó mérgek, vagy a stressz végez velük, mindkettőből kijut nekik. Tedd vissza őket a helyükre.
2018. jan. 24. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
40%

miért raktád át 40 literbe a kifejlett vitorlást?

nagy az isten állatkertje...

2018. jan. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!