Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Halak, akvarisztika

A kérdés

Lehet-e a gyűlölt algákból szövetséges?

A fonalas alga (békanyál) mint tápszivattyú: Keress bármilyen pocsolyát. Ha van benne békanyál tegyél át egy marékkal befőttesüvegbe. Ha dunai lehet benne parzita! Tedd fénytelen helyre, az alga kibocsátja magából a felvett tápanyagokat 2-3-nap alatt.

Szürőn keresztül féldecinként önts az akváriumba aztán élvezd a hatást. Emeld meg előtte a kalapodat és tedd vissza barátodat a pocsolyába!

Keress kérdéseket hasonló témákban: alga, tápszivattyú

febr. 14. 22:26  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
Ebben mi a kérdés?

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/13Időpont febr. 14. 22:38 Privát üzenet
Nekem ez pont úgy hangzik mint amivel egy jó kis fertőzést be lehet vinni az akváriumba.

A válasz 65%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/13Időpont febr. 14. 22:43 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

1/2-nek: Ha nem találtad meg íme mégegyszer:

Lehet-e a gyűlölt algákból szövetséges?

2-es válaszolt: "nem"

2-esnek: Tegyél ki a napra csapvizet, azzal is működik!

köszönöm a válaszokat!

# 3/13Időpont febr. 14. 23:27 Privát üzenet

(\_/)

(="=)

Nyuszika

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/13Időpont febr. 14. 23:31 Privát üzenet
Salx Narval nevű felhasználó válasza:

Némelyik elhanyagolt akváriumban az algák mentik meg a halakat a mérgezéstől. Én dekorációnak, majd később amikor láttam, hogy eszik etetési céllal telepítem a balatoni zöld algát. A gömb algát szintén dekoratívnak vélem. Bevallom őszintén a békanyál nem tartozik a kedvenceim közé szerencsére ezzel még nem volt dolgom. Én inkább a tápanyagfelesleget felvevő szerepükért méltatnám azokat az algaféléket amelyek egyben dekoratívak is ( sajnos kevés az ilyen alga ). Ezt a módszert amiről írsz nem ismerem.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/13Időpont febr. 15. 04:39 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

4-esnek: eszméletlenül kreatív és szellemes ez a nyúl

ha jutalomból kaptam, ha büntetésből akkor tök béna

és hol itt a válasz?

5-nincs igazuk az ufóknak, lehet néha értelmes élet

nyomaira bukkanni a naprendszerben! Az alga minden

élet alapja, sokkal fontosabbak mint mi.

# 6/13Időpont febr. 15. 07:19 Privát üzenet
Salx Narval nevű felhasználó válasza:

OK, de, hogy jön ez ide?:D

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/13Időpont febr. 15. 08:10 Privát üzenet
Pattogsz minden válasznál hogy hol a válasz benne...de kezdjük ott hogy a kérdésedben sincsen kérdés mert megválaszolod a saját kérdésedet.

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/13Időpont febr. 15. 09:44 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ja mostmár kezdem kapizsgálni. Itt nem lehet csakúgy

jószándékkal esetleg hasznos infót megosztani. Ki kellett volna várnom amíg valaki megkérdezi: lehet-e békanyállal növényi tápanyagot szivattyúzni, és arra már válaszolhattam volna hogy igen. Mindekitől elnézést többet nem fordul elő!

# 9/13Időpont febr. 15. 12:58 Privát üzenet
Amikor mindenáron bio trágyázni akartam kipróbáltam, de nem jött be. Több probléma is felmerült, kevés volt a tápanyag ami kioldódott, és algám is lett tőle. Én személy szerint nem ajánlom, bár lehet én rontottam el valamit.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/13Időpont febr. 15. 13:57 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Magyarország mennyire értékelt NATO-szövetséges a nyugat szemében?
Hol van az a rész az Újszövetségben, amikor az Izraeliek felvonulnak szövetséges ellenségeik ellen, elöl mennek az énekesek, akik dicsérik az Urat, aztán az ellenségben levő...
Hány német civilt és katonát vittek hadifogságba a szovjetek, és azok közül hány tért haza? Kimondottan a rendszerváltás utáni statisztikák érdekelnek. Ezen belül is, külön a...
Putyin a jövőre nézve lehet szövetséges Mo. Számára politikailag? Ukrán-Orosz konfliktus szerintetek hogyan fog végződni?
Mi a különbség a szövetséges ország és a csatlós állam között?
Mi lenne a kimenetele egy macedón-albán belháborúnak?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Halak, akvarisztika rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!