Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Lehet-e a gyűlölt algákból...

Lehet-e a gyűlölt algákból szövetséges?

Figyelt kérdés

A fonalas alga (békanyál) mint tápszivattyú: Keress bármilyen pocsolyát. Ha van benne békanyál tegyél át egy marékkal befőttesüvegbe. Ha dunai lehet benne parzita! Tedd fénytelen helyre, az alga kibocsátja magából a felvett tápanyagokat 2-3-nap alatt.

Szürőn keresztül féldecinként önts az akváriumba aztán élvezd a hatást. Emeld meg előtte a kalapodat és tedd vissza barátodat a pocsolyába!



2018. febr. 14. 22:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ebben mi a kérdés?
2018. febr. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
64%
Nekem ez pont úgy hangzik mint amivel egy jó kis fertőzést be lehet vinni az akváriumba.
2018. febr. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

1/2-nek: Ha nem találtad meg íme mégegyszer:

Lehet-e a gyűlölt algákból szövetséges?

2-es válaszolt: "nem"

2-esnek: Tegyél ki a napra csapvizet, azzal is működik!


köszönöm a válaszokat!

2018. febr. 14. 23:27
 4/13 anonim ***** válasza:

(\_/)

(="=)

Nyuszika

2018. febr. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Salx Narval ***** válasza:
Némelyik elhanyagolt akváriumban az algák mentik meg a halakat a mérgezéstől. Én dekorációnak, majd később amikor láttam, hogy eszik etetési céllal telepítem a balatoni zöld algát. A gömb algát szintén dekoratívnak vélem. Bevallom őszintén a békanyál nem tartozik a kedvenceim közé szerencsére ezzel még nem volt dolgom. Én inkább a tápanyagfelesleget felvevő szerepükért méltatnám azokat az algaféléket amelyek egyben dekoratívak is ( sajnos kevés az ilyen alga ). Ezt a módszert amiről írsz nem ismerem.
2018. febr. 15. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

4-esnek: eszméletlenül kreatív és szellemes ez a nyúl

ha jutalomból kaptam, ha büntetésből akkor tök béna

és hol itt a válasz?

5-nincs igazuk az ufóknak, lehet néha értelmes élet

nyomaira bukkanni a naprendszerben! Az alga minden

élet alapja, sokkal fontosabbak mint mi.

2018. febr. 15. 07:19
 7/13 Salx Narval ***** válasza:
OK, de, hogy jön ez ide?:D
2018. febr. 15. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Pattogsz minden válasznál hogy hol a válasz benne...de kezdjük ott hogy a kérdésedben sincsen kérdés mert megválaszolod a saját kérdésedet.
2018. febr. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Ja mostmár kezdem kapizsgálni. Itt nem lehet csakúgy

jószándékkal esetleg hasznos infót megosztani. Ki kellett volna várnom amíg valaki megkérdezi: lehet-e békanyállal növényi tápanyagot szivattyúzni, és arra már válaszolhattam volna hogy igen. Mindekitől elnézést többet nem fordul elő!

2018. febr. 15. 12:58
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Amikor mindenáron bio trágyázni akartam kipróbáltam, de nem jött be. Több probléma is felmerült, kevés volt a tápanyag ami kioldódott, és algám is lett tőle. Én személy szerint nem ajánlom, bár lehet én rontottam el valamit.
2018. febr. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!