Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Lehet-e a gyűlölt algákból...

Lehet-e a gyűlölt algákból szövetséges?

Figyelt kérdés

A fonalas alga (békanyál) mint tápszivattyú: Keress bármilyen pocsolyát. Ha van benne békanyál tegyél át egy marékkal befőttesüvegbe. Ha dunai lehet benne parzita! Tedd fénytelen helyre, az alga kibocsátja magából a felvett tápanyagokat 2-3-nap alatt.

Szürőn keresztül féldecinként önts az akváriumba aztán élvezd a hatást. Emeld meg előtte a kalapodat és tedd vissza barátodat a pocsolyába!



2018. febr. 14. 22:26
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

10-> Amit leírtam a saját tapasztalatom volt. Nálam az akvarisztika kisérletezést jelent. Nincs két egyforma akvárium, ami nekem bevált másnak nem biztos.

A vizem gyakorlatilag dunavíz a tesztjeim szerint. Ilyen körülmények között a növények üdezöldek, keményrostúak viszont szinte alig nőnek. Amikor azt látom hogy az új levelek kisebbek a régieknél akkor alkalmazom az algabombát, az eredmény nagyon látványos. Persze ha tápanyagokból már volt elég csak egyetlen elem hiányzott a növekedéshez teljesen más lehet a hatás.

2018. febr. 15. 16:01
 12/13 Salx Narval ***** válasza:
Nem a kérdésedre írtam ,hogy" hogy jön ez ide" hanem az ufós, univerzumos válaszodra.:D
2018. febr. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Ja azt a leveled tartalmáról írtam némi iróniával.

Úgy értettem végre egy értelmes ember aki használja az eszét és nem csak azt alkalmazza amit másoktól olvas

2018. febr. 15. 17:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!