Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Guppyt meg bettát (nőstényt)...

Guppyt meg bettát (nőstényt) lehet együtt tartani? Ha igen mekkora hely kéne nekik stb akinek van személyes tapasztalata nyugodtan írja le

Figyelt kérdés
2018. febr. 15. 14:27
 1/5 anonim ***** válasza:
50+-os akvárium, de nem a legideálisabb párosítás.
2018. febr. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 toma781 ***** válasza:
Nekem régen voltak 80 literes akváriumban. Sokan azt mondták hogy a betta meg fogja csipkedni a hím guppikat de én nem tapasztaltam ilyet. Lehet hogy csak szerencsém volt mert egyik ismerősömnek a betta megölte a guppikat. Szóval szerintem ez az adott példány természetétől függ
2018. febr. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Balorien válasza:
Nekem 50 literesben van most 1 hím betta, és 5 guppi meg pár blackmolly senki nem bánt senkit, ez bettától függ hogy éppen mennyire harapós, volt akinek a guppik ették meg a bettát..
2019. jan. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Toma, te hímről beszélsz? Egyébként ha legalább 3-4 nőstény betta van meg vagy legalább 4-5 guppi akkor mindenki csak a fajtársaival lesz. Általában csak akkor van gond, ha valamelyik ből csak 1db tartását. De ez nem 100% mint ahogy mások is írták.
2019. jan. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 toma781 ***** válasza:
Amit írtam az mind a két nemre vonatkozik. 3-4 nőstény betta együtt? Mekkora helyen gondoltad ezt? A bettát legjobban egyedül lehet tartani egy kissebb akváriumban ( ami minimum 30 liter). A nőstények is nagyon agresszívek tudnak lenni. 100 liter alatt nem igazán érdemes 2 bettát együtt tartani akár hím akár nőstény. 2 nőstény is szét tudja szedni egymást sőt van, hogy a nőstény tépi meg a hímet
2019. jan. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!