Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha azt akarom, hogy valaki...

Ha azt akarom, hogy valaki PayPalra küldjön nekem pénzt akkor nyugodtan megadhatom a Tranfer ID-t, ebbe semmilyen személyes nincs, megadhatom ugye (máshogy nem is lehez szerintem utalni)?

Figyelt kérdés
Igazából már utaltak így nekem,de akkor így kell?

2012. nov. 1. 15:02
 1/2 anonim válasza:

Transzfer ID csak akkor van egy bizonyos tranzakciorol, ha mar megkaptad a penzt. Azt viszont (marmint a transzfer ID-t) ne add oda senkinek. Nem tartalmaz szemelyes adatokat, de nem ajanlott. Az e-mail cimed, amivel a PayPal van regisztralva, boven eleg info annak, aki penzt akar neked atutalni PayPal-on.


Ha érdekel, hogy mivel "turbózhatod" fel teljesen legálisan a PayPal számládat, itt találsz infót... (internetes pénzforrás) ;)

[link]

2012. nov. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Apám a bankkártájáról utalt a PayPal-omra és meg kellett adnom a Transfer ID-t is(ott van a profilomban) ha utalni akart.
2012. nov. 4. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!