Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 54 literbe jó így?

54 literbe jó így?

Figyelt kérdés
30RC 20 Postakürt csiga 5 endler guppy és sok növény?
2018. febr. 17. 02:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát... elsőre jónak tűnhet, de én személy szerint, ha fizetnének érte, se raknám őket így egybe.


Sikerült ugyanis kiválasztanod 3 olyan szapora fajt, aminek a szaporulatát kb 1 hónapig fogod tudni kontrollálni, fél év után meg a tököd tele lesz vele, hogy folyamatos, egyre nagyobb problémát okoz a kezelhetetlen méretű túlszaporodás.

Ráadásul 3-ból 3 faj ilyen. Nem kis gondot vennél a nyakadba... kb akkor lenne jónak mondható, ha lenne egy ékszerteknősöd, és az alapvető cél az élő eleség gyártása lenne, mert annak ez így elég vegyes, szóval annak tök jó.


Amúgy meg legfeljebb 1 fajt hagynék, pl az rc-ket.

mellé valami nehezen szaporodó csigát, pl zebracsigát tennék. Látványosabb is.

Vagy ha ilyen kicsi kell, akkor süncsiga. De 54 literbe inkább zebrát tennék. És azokból persze nem 20-at, csak pl 4-et.


Az endlerekből meg egyszerűen csak hímeket tartanék.

2018. febr. 17. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
30 rc-m van sok növény 5 hím endler(még 3 hím beszerzés alatt) és 20 rózsaszín postakürt csiga.
2018. febr. 17. 11:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor majdnem úgy ahogy írtam, te is csak hímeket tartasz a guppikból, annyi, hogy nekem a postakürt kicsit "snassz", meg túl szapora, én valami picit különlegesebbet választottam volna.
2018. febr. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát eddig nem volt szaporulat szóval nem tudom viszont szuperül takarítanak és mióta vannak a növények metszésének ideje is kézzelfoghatóbb de ha lesz is szaporulat vevő van rá :)
2018. febr. 17. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!